puan

bok bocegi
sözlükte fazlaca ciddiye alındığını düşündüğüm, oylamalar sonucu ortaya çıkan, bilgiçlerin kişisel bilgilerinde görünen hede..

elbette ki sözlükteki herkes ister puanı yüksek olsun.. beğendiği ve doğru olduğunu düşündüğü için yazdığı bir entrye berbat oyu almak herkesin moralini bozar fakat bu denli de abartılması "entry yazmanın tek amacı puan mı ki?" sorusunu getirmektedir akıllara.. şahıs x’i destekleyen bir entry yazdığında x’ten nefret eden kişiler ya da benzer şekilde y’yi eleştiren bir şey yazdığında y’nin fanatikleri tarafından eksi oyla cezalandırılacaktır, kaçışı yoktur.. yahut adamın biri kafayı takmıştır bir yazara ne yazsa ne yapsa yaranamaz.. aklınca uyuzluk yapar berbat oyu vererek ve kişi bu entryleri deşifre edip onu tahrik ettikçe daha da coşar.. haliyle çırpınmak faydasızdır kanımca ayrıca gereği de yoktur.. yemişim puanı bize bir şey olmasın..
phoebus
an itibariyle 35 olan ve diğer bilgiçlerin onda biri kadar anca olduğunu görünce üzüldüğüm kim butonun basınca çıkan pop upun 11.maddesi.
burasi istanbul haci
kazanılan veya kazanılmadanda sahip olunan şey ney puan..
neden kimse puan vermiyor "muhteşem, eh işte, berbat" elinizi korkak alıştırmayın verin gitsin puanlarınızı okuduğunuz dönemi düşünün bu öğretmenin yerinde olsam bütün sınıfı geçirirdim demediniz mi hiç?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol