psikolojik sorunları olan reklam karakterleri

0 /
31subat
bi tane hatirliyor gibiyim, colgate reklamlarinda oynardi, kunduz hayvani miydi neydi. kardesim sen kunduzsun, ne isin olur fircayla macunla. yok yok kesin problemliydi o.
31subat
gene hatirladim evet, yumos reklamlarinda "yumos" ayisini taklit eden bi kirpi vardi hani. kisilik bolunmesi yasiyor olmali. yuz ifadesinden borderline ve obsession anlami da cikarilabilir aslinda ama neden cikaralim yorgunuz zaten.
sergey
ilhan mansiz...sen git dunyanin en iyi sol bekine yapip tasak gectigin hareketi muayen gununde olan hatunun birinden ye.olacak is degil, insanin psikolojisini bozar valla.

edit: roberto carlos fenerbahce’ye transfer oldugundan artik dunyanin en iyi sol beki degildir.

ilean
danone reklamında demet akbağ’ın ciddi problemleri var gibi görünüyor zira kadın her haltı tatlı olarak göruyor bu kadına hiç mi şeker vermiyorlar kardeşim.psikolojik olmasa bile biyolojik bir rahatsızlıgı var kesin.
mrvai
bir dınem tansas reklamlarında oynayan "tansasta tuketici hakları" diye haykıran garip bakıslı manic amca
pinkcat
ritmix reklamlarindaki şahanın canlandırdığı karakter.tuhaf biçimde ritmix içmeye takıntılı,içmeyenleri düşman bellemiş.hayatta hiç bi halt beceremememiş,bar açıp barmen olmuş ama bunun da becerememiş ve durumundan nefret eden,nefretini de müşterilerinden çıkaran nevrotik adamç
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol