powerade

imgoindeeperunderground
sanildiginin aksine enerji icecegi degil uzerinde yazdigi uzere izotonik sporcu icecegidir ve enerji vermez sadece vucudun kaybettigi suyu geri kazanmasini saglar kendisi. mavi renkli cam sile benzeyenini seviyorum ben.
pontic
uyksuz gecen final gecesinin birinde sirf uyumayalim diye ictigimiz ve ictikten 1 saat sonra sizdigimiz, ve kendileri yuzunden bonibon arkadasimin butunlemeye kaldigi icecek.
falconslx
hali saha macindan sonra bir supermarketten almaya calisirken acemi bir kasagirl un bu 18 yasindan kucuklere satilmiyo demesiyle bizim kopmamiza vesile olmus saf,nasik,tatli icecek.
bonibon
izotonik sporcu icecegi oldugunu butunlemeye kaldiktan sonra farkettigim icecek.oysa ne hayallerim vardi ders calisma konusunda,o minik ve sevimli sisenin bana enerji vaaddettigini sandim,aldanmisim.
schenardi
the coca cola company nin piyasaya sürdüğü, dolayısıyla sporcu içecekleri piyasasında en büyük pazar payına sahip, bakkallarda bulabileceğiniz muhtemelen tek sporcu içeçeği. türkiye de çamaşır suyu rengindeki karışık meyve aromalı, turuncu renkli portakal-mango karışımı ve parlak sarı renkli limonlu çeşitleri bulunmaktadır. 500 ml. lik şişeleri gerek tasarımı gerekse üstündeki o içme tıpası sayesinde gayet kullanışlıdır; öyle ki powerade bittikten sonra şişeyi atmaz eve getirirsiniz evde o şişeye sıvı yağ ya da çamaşır suyu doldurulup ağzındaki tıpa vasıtasıyla ölçü ayarlaması yapılır ya da siz evden çıkarken yanınıza su alacaksanız eski bir powerade şişesine doldurursunuz. reklamları dikkat çekicidir fakat ilk defa lebron james le anlaşıp (bkz: lebron james li powerade reklami) bir reklamda yıldız oynatma politikası izlemişlerdir. ancak bu reklamın türkiye versiyonunun yıldızı lebron james değil o kendine özgü anlatımıyla yok artık lebron james diyen murat murathanoğlu olmuştur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol