outlook express

exfreak
sadece ese dosta abuk mesaj forward’lari, ona buna salya sumuk selam dizeleri duzmekten bi ileri asamada e-posta hizmetini kullanmaya ihtiyac duyan, gercek mail kullanicilarinin tercihi olan microsoft hizmeti.

web sitelerinde, birilerinin mail butonuna tiklandiginda acilan ve "sen neden aciliosun be hayirsiz" tepkisi yerine, dusunebilen insan evlatlari icin, "lan ben bunu kursam demek ki mail adresi ustune basinca web sitesi acip, sifre falan girip, mail olusturu secip, adresi kopyalayana kadar direk maili gonderebilicem" diyebilmesi icin dizayn edilmis teknoloji harikasi.

kullanmasini bilene tabi.

derin dip not: mailler, ev pc’lerine gelir, ordan gider. istenilen bilgi depolanir bu guzide seyde ve her seferinde login olup, sacma sitelerin icinde turlamaz kisi.
most wanted duygu
mail alip gondermeye yarayan program.hotmail in junk maillerinden bunalip ozune donmek isteyen her turk evladinin yardimcisi.microsoftun dunyaya hediyelerinden biri.
x
kişisel kullanımı pek yaygın olmayan fakat büyük ölçekli şirketler içersinde exchange server ile birlikte kurulan, şirket çalışanlarının birbirleriyle iletişimini ve belge alış verişini sağlamakta kullanılan programdır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol