öpüşürken tek ayağını kaldırmak

abdurrezzak bin reloaded
öncelikle bu olay erkeklerin başına gelmez.zaten erkekte öpüşürken kalkan yer daha farklı olduğundan iki ayağını da kaldırsa dengesinin bozulması mümkün değildir.başlık altında kızları örnek göstermek daha mantıklı.su tulumbasını andırırlar. tasvip edilen bir stil değildir.
elma sekeriiii
genelde hollywood filmlerinde olan hadisedir, bundan mütevellit bazı hanım kızlarımızın da rüyasıdır. böyle ilk kez öpü$ecek de ayagını hafifçe kaldıracak...bak bak bak.

ulan insan cidden öpü$tügünde, ate$i kafasına vurur heyacandan kalbi resmen bogazında atar, öpü$tügünü dahi anlamaz heyecandan, titrer falan.

erkek milleti öpü$tügü kıza dikkat etsin, kız ayagını kaldırmaya çabalıyorsa bıraksın gitsin abicim, zira o kız sırf ayagını kaldırabilmek adına böyle bir atraksiyona girmi$ sayılır. hani heyecanın nereye gitti senin be?
özenti.
k4rt4l
olaya bilimsel bakmaya çalıştım ve şöyle bi sonuç çıktı.kız,kendinden uzun bi erkekle öpüşüyorsa -ki genelde öyle olur- azıcık boy uyumu sağlamak için parmak uçlarında durmaya çalışır.daha sonra bakar öyle olmaz,tek ayağını kaldırır.hem daha fazla uzar,hem de biraz daha şey olur...hede olur,evet hede.
redcrow
mevcut kalkık uzuvlara bir yenisinin daha eklenmesine yarar. başka numarası yoktur.."dayanamııııyoommmm ıaaaaa" der gibi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol