öğretmenlerin verdigi ilginç odevler

cihanmusul
ne yapsam ne etsem de öğrenciyi dumura uğratsam diyen öğretmenin beyninden ya da muhtelif organlarından fışkıran ödev tipleridir.misal gözleri görmeyen bir insana kırmızı rengi anlatan bir kompozisyon yazınız.
elchi
[temel bilgi teknolojileri dersinde]
ekran çözünürlükleri anlatılmaktadır...

-elchi yine m konuşuyorsun sen orda?
-yok hocam arkadaş açamamış da sayfayı.
-yok sen akıllanmayacaksın, "göz kaç rengi ayırdedebilir" haftaya araştırıp geliyorsun.
hika
öğretmenin kendinin de merak ettiği fakat araştırmaya üşendiği şeyi öğrencisine ödev olarak vermesidir kimi zaman bazense öğrencinin ufkunu geliştirmek için yaptığı yararlı bir şeydir.
gaahl
odevini yapmayan ogrenciye 30 sayfa `odevimi yapmadigim icin cok pismanim bir daha ilgili derse karsi butun sorumluluklarimi yerine getirecegim` yazdirilmasi ve ardindan kontrol gununde hala odev yapilmadiysa cop tekenesini sinifin ortasina getirterek cok tekenesinden `odevemi yapmadigim icin senden ozur dilerim` dedittirilmesi.
kirlangirc
ögretmenin üzerinde uzunca düsünüp, ertesi gün sinifta ilan ettigi ve asil amacinin ögrencilerin oyalanip onu oyalamalaridir.. cünkü onun düsünecek daha cok seyi vardir..
onununkoru
sınıfa kızan faşist ingilizce hocasının verebileceği ödev: ingilizce sözlükten bir harf verilir. o harfteki tüm kelimeler ingilizce anlamlarıyla yazılır ve her biri için 3 örnek cümle kurulur. ve hoca bunların hiç birine bakmadan yırtıp çöpe atar.
abdurrezzak bin reloaded
- cemil! yatırdın mı bizim elektrik faturasını?
+ yatırdım hocam.
- aferin 90. kamil doğalgaz faturası noldu?
+ hocam gecikmeliymiş ama faizli yatırdım.
- sorumsuz herif zamanında yapmazsan ödevi öyle olur. 60 veriyorum..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol