nys

0 /
independence
standart ho$geldin mesajini yazmi$im kendisi icin ama ben zaten taniyormu$um kendisini ya.

en buyuk ozelligi sifir alkolle 2 buyuk raki icen birisinin kafasini ya$ayabilmesi. bir arkada$in evinde iciyorduk, ama az buz diil bir suru icmi$iz rakilar biralar viskiler falan, baktim hatun hepimizden sarho$.

sordum;

+ ne ictin sen ya, neyin kafasi bu?

cevab verdi;

- ben alkol kullanmam ki. size e$lik ediyorum i$te.

vay arkada$ dedim kendi kendime. yetenek sizsiniz turkiye’ye bu anlamda katilsa direk birinci olur yemin ederim.

yeniden ho$geldi.
magicmelki
kesinlikle şiir okutmak istemeyeceğiniz hatundur. ertesi günün öğleninde kendime geldim 1 haftadır meditasyon yapıyorum unutamadım. düşünün artık.
goshenit
kırmızı pantolonuyla sokaklarda zıplayan, insanı patlatacak kadar yaşam enerjisi dolu sürekli konuşan hatun. dosttur, candır.
pandulayak
son derece kibar olduğunu houstonda yaptığımız bir kaç muhabbet sonrası ögrendiğim hatta kabalığımdan dolayı utandığım ve hatun olduğunu bir üst sırada okuduğum entry sayesinde ögrendiğim ve kendisine bir özür borçlu olduğumu düşündüğüm bilgicimiz.
nickten yana sansim yok
iki isimli biri olabilir bu yazar. n-y-s. ya da evlendikten sonra eski soyadını da kullanmaya devam ediyordur... her şey mümkün, her şey... kaçmaz benden bi şey. efendi olacak herkes!
independence
otun bokun resmini ceken ki$i. ciddi soyluyorum. onune ot koy bok koy ve sadece izle. 17 ayri resmini cekmezse her ikisinin de adam degilim ben.
sarhosatlarzamani
kısacık istanbul ziyaretimde, gün sonunda yorgunluktan ölüyorken bile bana zaman ayırmak için koşa koşa gelen, kanatsız melek. evet izliyoruz birbirimizi facebook’tan, ne var, mutluyuz.
goshenit
sayesinde kendimi müneccim boku yemiş gibi hissetmekteyim.baktığım fala inanan ertesinde depresyona giren tek insanoğlu. atar tutar severim seni lan. yerim bu kadını ey ahali!
biskuvit
indy’den beleş içki kapmak için, adamı aşık moduna sokup "aşık olan hesabı öder uleyn" dimiştir. vay akıllı vay.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol