nu metal

goretomb
genc neslin tercihi yeni muzik turu.
yeniden kastimiz 3,4 senelik hadisedir.korn,linkin park gibi gruplar bu turun basini ceker..
pahalli bir produksiyon,cosmus seyirci goruntulerinden olusan kliplere bir de mtv pompasi,listeleri,top 10 hedesi eklenirse ortaya siki bir traj cikar.gayet populer bir muziktir.alan,calan,dinleyen,satan herkes memnundur.kanimca kendini yoketmek gibi bir erdeme sahip nirvana’nin mirasidir bu muzik.
satanist yiyen kedi
yeni neslin bu kadar buyuk sevgisine kar$in benim de yeni nesilden olmami goz onune bulundurdugumuzda beni normal di$i birakan muzik turu.sevemedim bir turlu, sevmemde.
igoriyan
bir çok muzik türünü içinde barındırın bu sebeple cok sevilen okadarda yeni yeni yetme müziği olamyan dinleyicisi büyüyen koca adamlar olan herkezin dinlediği en azından dinlerken yadırgamadığı muzik türüdür. alternatif metal alternatif rock nu metal deyincede bi kavram karmaşası doğar buda ayrı bi sorundur.
capt it all
nu metal yada öteki adı ile aggro metal heavy metal’in bir alt dalıdır. genellikle saldırgan, hip hop etkilenimlii agresif vokale sahip , rap beatlerinin kullanıldığı ve bateri yerine elektronik bateri olarak tabi edilen drum machine kullanılan . dj’lerin de yer aldığı bir müzik türüdür. deftones ve korn şu anda bu müziğin örneklerini verirken aynı zamanda faith no more, rage against the machine ve cubanate onları takip etmektedir . zaman zaman prong ve tool’da bu türde çalışmalar yapmıştır.
metal mania
dunyanın en sacma metal cesidi hayır anlamıyoruz kirk gibi solo atmadıktan sonra neye yarar o elindeki gitar gerci onlar da bıraktı soloyu moloyu ama olsun

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol