necati şaşmaz

0 /
sinirsahibi
ali candan’in suratini degistirip polat alemdar olmasinin akabinde kendisinden ses tellerini degistirip bir cetin tekindor olmasini istedigimiz diksiyon otesi varlik. dogu sivesine bulanik amerikan aksaniyla a$mi$ bunye.
maliyeci
sesi oldukca kotudur bir oyuncu icin,dogaldir ki kendi sesiyle oynamaz.bunun disinda da ba$arili bir oyuncu oldugu soylenemez.acaba benim de ailemde yapimci olsaydi ba$rol oynayabilir miydim diye du$unduruyor beni bu adam.
ankakusu
babasi abdulkadir sasmaz olurse kadiri tarikatinin basina gececek olan kisi. soyunun abdulkadir geylaniye dayandigi soylenmektedir.
strahd
nası olsa dublajı basıyorlar diye dudaklarını oynatmaktan aciz, mimiksiz, kabiliyetsiz, beş para etmez bir oyuncu. dünyanın en fos kahramanı. propaganda aleti.
sepulturk
hayatının ayarını havalimanında bir temizlikciden yiyen insandır.
şöyledir ki;
temizlikçi abimiz kendisiyle resim çektirmek ister. necati şaşmaz kabul eder. poz verirken temizlikçi abi elini bunun omzuna atar. necati şaşmaz da kendisini hala polat alemdar sandığından mutevellit "o eli çekelim ordan" şeklinde tersler temizlikçiyi. temizlikçi ise "çektirmiyorum resim mesim" diyip çeker gider.
darklord
1996 model necati şaşmaz görmek isteyenler için üşenmeyip aramaya inanıp bir iki adet link elde etmiş bulunmaktayım.
http://www.aydinses.com/haberresim/00963.jpg
http://www.internethaber.com/images/news/8467.jpg
igor
bu adam ilk ciktigi gunden beri suratinda en ufak bir duygu yansimasi gormedim insana hakkaten ameliyat olmus dedirtiyor. bir insan sinirlendiginde sadece kasi mi kalkar? yada guldugunde dudakları bir cm yukari mi kalkar? diye sorar oldum ya da olmustum.

nitekim dizi bitince bu arkadasin balonda sondu, bir daha baska bir dizide rol alir mi? belirsiz..

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol