muammer güler

0 /
independence
istanbul valisidir kendileri.konu$urken ne soyledigi tam olarak anla$ilamaz, yururken kafasi omuzlarindan ic tarafa dogru cokuk bir bicimde sanki el pence divan $eklinde yurur.fakat icraat adamidir.olaylara kisa zamanda mudahale edebilme yetisini bir $ekilde kazanmi$tir.ornek olarak artik kar yagi$lari bildirildiginde okullar hemen tatil edilebiliyor.eskiden ogrenciler okularin tatil oldugunu sabahin bir korunde yollara du$tuklerinde ogrenirlerdi.yeni nesil $ansli tabi.
due
samimi ve halk adami bir validir..gorev yaptigi heryerde bir sekilde icraatlara imza atmistir.gaziantep ve samsunlular onu unutmamislardir.kus gribi ortaya cikinca floryadaki 7 tavugunu kestirmistir.
rdm
gaziantep te adı yaprak davasına karı$tığı, yani adı yolsuzluk davalarında geçtiği için valilikten alınan, bazı $eyler örtbas edildikten sonra istanbul valisi olan zat-ı muhterem. arkası sağlam diyor antepliler.
birde çok merak ediyorum bu ki$inin basın sozcusu falan yok mu? her boku çıkıp kendisi söylüyor, sanki medya meraklısı biraz. "accayip yağmur yağacakmı$ istanbul’lular aman dikkat edin sel olabilir" açıklamasını valiliğin basın sözcüsü yapsa daha makul olurdu sanırım.
son olarak en son ki cebit bili$im fuarının gözdesi olan bilmem kaç ekran dev gibi panasonic marka plazmayı da satın almı$tır 75000 dolara. bunu ne yapacaksınız sayın vali diye soran basından arkada$a da;
- eve kurcam mobesa kameralarına bağlayıp istanbul u izleyecem
demi$ti. kimi kandırdığını sanmı$tı o ayrı.
(bkz: hadi ordan)
ya basta viva zapatista
’’iki kelimeyi bir araya getiremeyen bu herif istanbul gibi bir metropolde valilik yapıyorsa halimizden utanmalıyız ve neden ilerleyemediğimizi düşünmeliyiz’’ dedirten vali.
toxin
konuşmayı çok sevdiğini düşündüğüm istanbul valisi ama ne konuştuğu bide anlaşılsa daha iyi olacak.
sepulturk
ne kadar başarılı bir vali olduğunu bir kez daha gösteren insan evladıdır. taksim meydanına kimse gelemesin diye bütün istanbulluların resmen amına koyan, trafiği felç eden insandır, dolaylı yoldan sokağa çıkma yasağı ilan eden adamdır. aferin sana, böyle yönet sen koca istanbula muammer efendi.
sepulturk
istanbulun yıllardır çileden çıkaran trafik sorununa komple çözüm bulmuştur bu amca. trafiği komple kapatarak en güzel yolu seçmiştir, kaymak gibi olmuştur her şey. artık zannımca tek eksiğimiz yaraktır. ayrıca bu ürettiği yeni dahiyane fikirlerle en seksi erkek seçilmelidir.
ederleziavela
komik adamdır vesselam.taksim de yapılmak istenen gosteriye once izin vermeyen fakat yasanan olaylardan sonra "biz gelmeyin demiyoruz kardesim,gelin adam gibi 1 mayısı anın,bultenınızı okuyun gidin" demis beni yarmıstır.
betterthan
muammer guler gelin burada 1 mayisi anin dememis 50 bin kisi geliriz diyorsunuz biz buna karsiyiz gelsin liderleriniz aciklamalarini yapsin gitsin demistir.
gozlerihalacocuk
istanbul valisi, hrant dink cinayetinde ihmali var, bu sebepten yarın 1 mayıs ı çok kanlı geçireceği ve istanbul da celallettin cerrah la birlikte görev değişimine uğrayacağı elimize son ulaşan komplo teorisidir. yani bu bir mayıs bahane edilecek ve bunlar görev değişimi yapacaklar, ee tabii bunun için çok kan dökülmesi lazım...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol