msn de sürekli meşgul olan insan modeli

marcussen
bir insan neyle bu kadar meşgul olabilir.sürekli sürekli meşgul.

ve bunun takıntı halinde olması oldukça düşündürücü. artık kimliğimizi karakterimizi kalitemizi msn belirliyor olmuş...

baktığımız zaman tamam msn de sürekli meşgul olan insan modelleri görüyoruz ve hemen bir kimlik yapıştırıyoruz herkes gibi...

bundan yakındığım halde ben dahil.. kısacası "msn go homee"
angelus
kendimden biliyorum, tamamı ile artistlik amaçlı bir eylem peşindeki insan modelidir. "lan bakın ben ne kadar meşgul bi insanım, sizin gibi boş gezenin kalfası değilim, msn de önemli bi haber gelebilir diye açık zaten" mesajı verir.
aello
zırt pırt giren çıkan, mesaj atan falan olursa onların rahatsız edici sesini susturmak için, bir de geveze şahısları kendinden uzak tutmak için böyle olabilmekteler.
imphotep
bir de,
"akşam yemeğine gidecekken sadece öğle yemeğinde seçeneğini görüp çaresizce msn ekranına bakakalan insan modeli" var tabiki.
akhillius
müzik falan dinliyordur. ya da hakikaten msn’de konuşması gereken bir insan vardır ve ondan meşguldür. ya da msn seslerini kapatmayı bilmiyordur ve o sürekli mesaj geldiğinde çıkan sesten nefret ediyordur. olamaz mı? evet.
orqn
bütün arkadaşlarımın dahil olduğu modeldir.zannedersin ki hepsi bürokrat,bilim adamı,sürekli bir şeylerle uraşan insanlar.ama gerçek öyle mi,değil tabi.ben bilmiyo muyum onların aslında bilgisayarın karşısında bi bok yapmadan beklediklerini,bilmez olurmuyum,biliyorum tabi ama vurmuyorum yüzlerine.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol