mortal kombat

tralier
ömrümden ömür alan oyun.jeton için bayıldığım paraların yegane sebebi.şimdi pc’de emülatörden oynayabiliyorum ama aynı zevki alıyor muyum? hayır. o göt kadar halinle büyük abilere meydan okumak, o adrenalin...oyunu bitirince omuzlara alınmak kadar şu an saçma gelen ama küçücük çocukların hayallerini süsleyen, onları mutlu eden bir kaç anlamsız şeyden biri.

burdan 10 yaşında beni yenen götveren sana sesleniyorum : tüm itibarımı elimden aldın ama ruhumu asla...
hexagram
o zamanin grafikleriyle, karakterleriyle street fighter dan kat be kat guzel olan oyun. ancak oynanmasi zor oldugu icin street fighter kadar tutulmamistir. biz mortal kombatcilar olarak, street fighter oynayanlara "o ne lan? oyun mu? o oyunu 10 dakika icerisinde bitiririm, sikiyse sen mortal kombat 4 adam gec" seklinde cevap verirdik. mortal kombat in karakterleri, street fighter in karakterlerine 100 bin ceker. bir scorpion ya da sub zero yok onlarda, hele rayden dan hic bahsetmiyorum dikkat ederseniz. neyse efenim sonuc olarak hala en kral oyunlarin basinda gelir.
phoebus
hala kendini shaolin monks olarakta oynatan oyun serisi,ps2 bitmeden içined bütün karakterlerin olduğu bir oyun yapacaklarımış ki çok hoş,ama ben hala ilk mortal kombatan beri söylenen her bin yılda bir olma mevsusuna taılmaktayım çok güzel orta çağ temalı mortal kombatlar yapilabilirdi,ayrica biraz futuristiği bile olabilirdi ama 1000 yılda bi kere olması gereken şeyi 11 12 kere yapmak anlamsız değil mi birde johnny cage kaç kere ölcek yha sorusu sorulmalıdır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol