morrissey

made in heaven
1959 manchester dogumlu,87’de dagilan the smithsin inanilmaz sarki sozleri yazan harika sesli solisti.tam adi steven patrick morrisey olmasina karsin kendisine sadece soyismiyle hitap edilmesini istemistir.son olarak asli onat’tan bir alintiyla noktalamak gerekirse:
gerek the smiths doneminde, gerekse solo kariyerinde yazdigi tum sarki sozleri arasinda kanimca morrissey’in en kisisel ve evrensel sozleri, "how soon is now"dan; "i am human and i need to be loved / just like everybody else does" (insanim ve herkes gibi sevilmeye ihtiyacim var.)
karpuzz
10 haziran’da türkiye’de konser vericek olan aşmış ama artık yaşlı insan üstü.
festivalde biletler 30 ytl’dir.
angelus
kendisi dinlenip izlenecek ise bu alan ister eurovision olsun isterse diyarbakır karpuz şenlikleri olsun hiç farketmez her halükarda "oh$" tepkisi vermeme neden olacaktır.
tayfa75
19. istanbul caz festivali kapsamında cemil topuzlu’ da bir konser verecekmiş kendisi.

ayrıntılı bilgi için:
http://caz.iksv.org/tr/program/340
aysemayse
bazı şarkıları ağır, damar, arabesk olan ingiliz müzik kişisidir. seviyoruz ayrı da bu kadar da bunalıma sokulmaz ki insan.
john maynard keynes
bazı şarkıları arabesk damar değildir, bütün şarkıları arabesk damardır. bakmayın müziği hareketlidir, ama sözler hep dramatiktir. sevdiğimiz, güzel bir abimizdir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol