mitili

0 /
greyfurt
04.05.2013 16:31:14 itibariyle aramızdan ayrılmıştır. bundan sonra ceketini giyerken cebinde yumurta olup olmadığını kontrol et. her ayakkabı giyişinde ayakkabını salla, içinde unuttuğumuz raptiye olmasın ve her gölgeden yüreğin titresin çünkü her gölgede gölgede biz varız...

bilgi sözlük etkisiz ve ciddiyetsiz anarşizm hareketi - sıcak çatışma çaycıları grubu.
independence
8 ball pool multiplayer’da beni yenebilmek icin oyuna kayit olan cahil cuhela ki$i. kimsin olm sen kimsin lan? kac saatimi kac gunlerimi yemi$im ben o oyunun ba$inda, nereye yeniyon sen beni? kar$imda o istakayi amacina uygun olarak kullan yeter, heyecandan ba$ka muameleler yapma istakaya.
goetica
facebook’da çocukluk resimlerini paylaşıp duruyor. muhtemelen teyzeler küçükken kendisine "büyüyünce çok can yakacak" dediler, onun etkisinde kaldı zaar.

büyü de gel bebe.
independence
yazarların formspring sayfaları ba$ligini kendi aciyor, linkini kendi veriyor, sonra da soru sordugunuz zaman siliyor. boyle du$uncesiz bir insan.

sorum gayet net gayet herkesi ilgilendiren bir soruydu aslinda.

+ a$k mi yarak mi?

buna verecek cevabin yoksa "cevab veremedim" yaz ama herkes okusun di mi? soruda derin anlamlar gizliydi, silmek cok anlamsiz.
nickten yana sansim yok
haxball oynarken yiyemediğim şey. birkaç kere yemişliğim var ama bu sefer çıkartırken de zorlanıyorum. bi kere şansa mitili sıçmışlığım vardır. mitili sıçmış insanım lan.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol