meyra

zotac
sesi çok güzel olan hatundur. pek boş değil yani.

özellikle burak kut ile olan düetinde, sesini ve yorum tarzını aşırı bir şekilde 90 lardan bir şarkıya benzetiyorum ama bir türlü çıkartamıyorum. demek ki öyle bir şey yok ben götümden uyduruyorum.
tasarimharikasi
şimdi bu hatunceğiz bir albüm yapmış, şarkısının adı da aşklayalım.

daha önce bu kafayı eleştirmiştim yeniden söylemek icab etti. kardeşim sizler kafayı mı yediniz. kim yaptırıyosa size bu şarkıları gözünüzü seveyim uymayın bu tavsiyelere. daha evvel ziynet sali de yaptı bunu sensizleme komedyasıyla.

ha bir de işin şu boyutu var. "ben türkçeye yeni bir tat getirmek istiyorum" diyosanız eyvallah ama en marjinal emosu bile bu kadar karıştırmıyo kavramları. yani onların ki "q £ $" falan. dolar işareti yaptığıma bakmayın adamdan bile saymıyolar çoğu kez.

yapmayın ablacım teyzecim böyle şarkılar melodik olarak da zayıf olduğunuzun referansı bi yerde. kınatmayın zorla.
alorarola
ilk olarak hümeyra ismi ile bir albüm yapmıştı tutulmayınca isminin ilk hecesindeki hecesini attı ve daha sonra sene 1995 lerdeydi sanıyorum topu topu nur topu gibisin yarim hakkın yok hiç beni oynamaya dizeleriyle sıragelen hareketli güzel bi çıkış şarkısı vardı bu hanfendinin. çok ta toydu bildiğin but kezban. sonraları bayağı bi yok oldu unutuldu. sanıyorum muhafazakar dominant hanım kaynana nazlı ılıcak’ın gözlemleriyle ah bu kız kötü yola düşecek diyerekten hanım kızımızın ismindeki "hü" törpülemesi ve "nur topu" şarkısının etkisiylen kendine göre gördüğü dejenerasyona karşı kendi kanatlarının altına alarak evladıylan evlenmesiyle ruhu şadolan hanfendinin şanını da kullanagelerek tekrar gündeme geldi bu şanslı abla. ve gene şarkı söylemeye başlayıverdi. ses bakımından bir ara opera eğitimi aldığı haberi yapıldı. fakat aldığı bu eğitimi hakkında ses volumu bakımından hiç bir etki görülmedi sanıyorum o da reklamdı. zannımca o kadar abartılacak kulak dolduracak tiz bir sesi de yok kendisinin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol