menderes türel

heddodepaso
şehrin içinden tramvay geçirme uğruna, şehrin göbeğindeki ana trafik hattını tek şeride düşürdüğü için, hergün 17-19 saatleri arasında şehir halkının iyi niyetli temennileriyle kulaklarını çınlattığı antalya büyükşehir belediye başkanı. bu temenniler köprü olsa döşediği tramvay hattından en az 10 kat uzun olurdu. eğer antalya’ya gelirseniz size tavsiyem, kalekapısı ve kaleiçi’ne kesinlikle uğramamanızdır. başınıza bir kaza gelmesi halinde ambulansın gelmesi neredeyse imkansızdır.
heddodepaso
sadece görüntü olarak doldurduğu antalya büyükşehir belediye başkanı koltuğunu, antalyalı olmayan danışmanlarının icraatları sayesinde kaydetmesine saatler kalmış belediye başkanı. şöyle ki; tramvay hattının ilk denemesi yapılırken, oturduğu tramvay koltuğunda, arkasından çekim yapan kamerayı farketmeden, "bu tramvay yüzünden seçimi kaybedersek iki kez kaybetmiş sayılırız." diyerek, kendisinin de yanlış bir icraata imza attığının farkında olduğunu beyan etmiştir.
independence
2004 senesinde akp’den antalya belediye ba$kani adayi olmu$ ve kazanmi$ti. 2009 da yeniden aday oldu ancak bu sefer kazanamadi. 2014 de aday oldu ve kazandi.

$u anda antalya’nin belediye ba$kanidir artik kendisi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol