meme

0 /
epikuros
kadınlarda göğüsler eşit olmaz. genelde soldaki daha büyüktür. bunu farkedememiş bizzat bayan insanlar bile vardır. göğüslerinin var olup olmadığının bile farkında değillerdir. daha erkekler ne yapsın.

sessiz bir ortamda, gözleri kapatarak, dingin bir halde, el yordamıyla tartılmalı ve hacim hissedilmelidir.
nihilist
bir erkegin dusunme yapısını en ince ayrıntısı ile gozler onune koyan. onlada onsuzda yapılamayan insan organı.

ha burda bahsedilen meme, anlamda secicilik olarak kadın memesi oluyor tarafımca, yeri gelir bazısına gore erkek memesi olur ona karısmam.

kisisel tercihim o yondedir we tum hakları saklıdır.

bloody mary
kadında büyüğün erkekte küçüğün daha çok prim yapıcağını düşündüğüm göğüs olarak da kullanılan organ.amma velakin kadındaki büyük meme,memenin dik olmasına engel oluşturabilir.bunun en temiz şekli silikon taktırmaktır,ama o zaman da doğallığı gider işin,ayrıca kadın memesinin okşandığın hissetmedikten sonra nasıl bir seks hayatı olabilir bu kadının?bildiğimiz üzre meme sevişme sırasında vazgeçilmez bir uyarı bölgesidir.başka bir sorun da büyük memeye sütyen bulunmasının zorluğudur.koca bir göte külot bulunabilir ama büyük memeye özel yapım olmaksızın dantelli,seksi,güzel sütyen bulunmaz.onlar hep anneanne sütyenlerine mahkum olarak yaşayacaklardır.kiloyla bağlantılı olmayan büyük memeler de asıl sorundur.bikaç kilo veriyim de göğüslerim biraz insin diyemezsiniz,onun yapısı oyledir ancak çok zayıflamak gerekir ve spor tabiki eger sporsuz küçülürlerse bir inek memesi kadar sarkık olabilirler hiçbirimiz de boyle bişiy istemeyiz değil mi? o zaman ne yapmalıyız?memelerimizi kontrol edip fazla büyümemelerini sağlamalıyız.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol