meltem cumbul

0 /
alman
oyunculuk,sarkicilik,sunuculuk gibi sifatlarin topuna birden sahip olan kadin.
"karisik pizza" filminde kufurler yagdiran roluyle bir hayli dikkat cekmisti.

imgoindeeperunderground
dans eden, taklit eden, sinema, dizi, show yapan, her seyi layigiyla yapan, son derece disiplinli calisan ve ince eleyip sik dokuyan, adindan hep isiyle soz ettiren, takdir edilesi, ornek insan.
ayln
1991 yilinda mimar sinan üniversitesi devlet konservatuari tiyatro bölümünden mezun olmuştur kendisi.
crimson
altın küre ödül gecesinde çıkıp 20 saniyelik bir konuşma yapan bayan. konuşmasını zafer işareti yaparken "yurtta barış dünyada barış" diyerek bitirdi.
elma sekeriiii
hayır, niye bu kadar uzatıldı ki bu konu?

kadın gitmiş, milyarlar harcamış elbisesine ayakkabı ve çantasına; katılmış aslanlar gibi dünyaca ünlü bir organizasyona, türkiye’nin ismi anılmış kendisi sahneye çağrılırken. ve küçük de olsa bir konuşma yapmış. niye ödül vermedi de bilmem ne olmadı da..

yahu arkadaşlar, türk sineması dünyanın neresinde duruyor? kim destek veriyor oyuncularımıza avrupa takımında, transatlantik takımında yer alsın diye?
hiçkimse.

meltem cumbul orada sahneye çıkmışsa bu tamamen onun tırnaklarıyla kazıyarak kazanabildiği bir şanstır. illa ödül vermesine gerek yok; türkiye’nin ismiyle orada anılması büyük bir gurur olmalı bizlerce.

herkes eleştiriyor, ulan sen tırnağını sokabilir miydin o salona ki tutmuş ahkam kesiyorsun?! çok sevgili okan, canlı yayınlarda dalga geçeceğine sen de adam gibi bir şeyler yap da insanlar seni de konuşsun be evrimi yarım kalmış abicim. ona buna sallamak kolay, sen gideydin madem de o barış işaretini sen yapaydın???

sanatçı mı?
evet.
gurur duyulası işlere imza atıyor mu?
evet.

o zaman bizlere de susup alkışlamak düşer.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol