megan fox

0 /
passive
transformers’taki mikaela roluyle aklımızı başımızdan alan ve ilerde adını sıkça duyacağımızı düşündüğüm hatun kişi.. 16 mayıs 1986 abd doğumludur. fhm’in en seksi 100 kadın listesinde 68. sırada yer almıştır.
2001 yılında 16 yaşındayken oynadığı holiday in the sun filmiyle ünlenmiş ve bu filmden sonra tv dizilerinde yer almıştır. tv dizilerindeki rollerinden de steve spielberg’un ilgisini çekmiş ve transformers’ta başrolu kapmıştır..
independence
insan adi altinda nitelendirilerek bu kiza haksizlik yapildigi kanaatindeyim ben.bamba$ka bir $ey bu.transformers’i izlemek icin tek iyi sebep.

http://farm1.static.flickr.com/151/421356489_d42aad756b.jpg
melankomik
transformers’ı bir türlü izleyemememin sebebi.

45. dakikadan sonra kıza kilitleniyor tüm duyu organları ister istemez.

öyle böyle değil. tuhaf bi şey..


http://tinyurl.com/3y7amu (asjkhdasjkdjkasd)
angelus
tanrı kainati 6 günde yaratırken yedinci günü dinlenmek yerine bu hatunun var oluşu için kullanmıştır. böyle özene bezene. evet.
independence
soyledigine gore bugune kadar sadece 2 erkekle birlikte olmu$, a$ik olmadigi bir insanla birlikte olmak da midesini bulandiriyormu$, evet.
mad
ne zamandır merak içindeydim bu kadın hakkında, meğersem diğer seviştiği kişi orqn’muş. ama en çok seninle seviştim, seni sevdim falan diyordu.
independence
megerse photoshop’ta imal etmi$ler bu kadini. ben de diyordum bu kadar guzelligin altinda bir $ey var muhakkak diye, insan degilmi$ ki, bildigin resimmi$.

http://cnettv.cnetturkiye.com/video/485050
elma sekeriiii
el parmakları çomak parmak adı verilen cinstendir. ha o nedir derseniz, yassı kısacık tırnaklı bıçakla kesilmi$ gibi eööö... bildiğin çirkin i$te.
esrakesh
bu kadar değişemez bi insan ya. bu eski hali kötü şimdi güzel değişikliği de değil. bildiğin başka bi canlı olmuş.

http://aktif.tr.msn.com/gallery.aspx?cp-documentid=152833001&page=2
independence
ne sebeple oldugunu bilmiyorum ama bir anda karar verdim. sozluk icin kendisi ile sevi$ebilirim, sirf sozluk icin. sozluge ne faydasi olacak bu sevi$menin diyenleri duyar gibiyim, ona da ileride bir kilif uydururum nasil olsa, acele ettirmeyin insani.

(bkz: sözlük için sevi$mek)
elma sekeriiii
kendisi kumlar üzerinde, yalın ayak $ekilde brian austin green ile evlendi.

vayh be.


http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=37574&p=1&rid=2369

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol