meclis tv

independence
$u dakikalarda 2011 butce kanunu tasarisi tarti$iliyor. misal $u anda kilicdaroglu kursude. vallahi ezel’den daha zevkli. birazdan da ba$bakan konu$acakmi$.
independence
lost varken bir lost’u bir de meclis tv’yi izlerdim, lost bitti sadece meclis tv’yi izler oldum. o derece heyecanli bir kanal. yonetmeni senaristi falan kimse tebrik etmek isterim kendilerini.
independence
cok makara bir kanal ya. az once hasip kaplan konu$uyordu ve suresi bitmi$ olacak ki meclis ba$kan vekili tarafindan mikrofonu $ak diye kapatiliverdi ama adam hala konu$uyor. ses kimseye gitmiyor ama o hala konu$uyor. komik bir yer valla. cocugum olsa yumurcak tv’yi izletmek yerine meclis tv’yi izletirdim. valla daha cok gulerdi.
independence
ntv spor yahut eurosport’ta herhangi bir sorun varsa yahut boks maci saatlerini kacirmi$sam hemen bu kanali aciyorum, ayni keyfi ya$atiyor. turkce hem, gerci tabi konu$ulanlari anlayabildiginiz surece turkce zira vekillerin pek cogunun konu$malari anla$ilmiyor. misal kamer genc isimli milli bir boksorumuz var bu kanalda, konu$masindan hicbir $ey anlamiyorum.
ozee
o resmi abileri,ablaları beli bir süre o kürsüye çıkıp fiyakalı takımlarıyla dertlerini anlatıp kendilerini ifade edişlerini gördükten sonra hayal kırıklığına düşüp;milletvekillik kavramını,ona yüklediğin anlamları,temsil edilmenin,kollanacak-yaratılacak haklarının,milletin iradesinin kimlere emanet edildiğini rahatça izleyebildiğin yüce meclisin televizyonu.
independence
mecliste kavga yokken kesintisiz yayin yapan, kavga ciktigi anda da yayini kesen tv kanali. orada konu$an da bizim vekilimiz, kavga eden de bizim vekilimiz. bizim secerek oraya gonderdigimiz insanlarin nasil insanlar oldugunu bizden saklamasinin anlami ne olabilir ki? dun vatan millet sakarya diye kursude konu$ma yaparken, bugun ba$ka milletvekillerinin aile bireyleri ile alakali konu$an insanlari da tanimak istiyoruz biz. bari meclis tv sansursuz olsaydi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol