max cavalera

sepulturk
kendisine duyulan büyük saygının yanı sıra nasıl kılıbık olduğu da tartışılmaz bir gerçektir. grupla arasının açılmasına neden olan ve en sonunda kardeşi igor cavalera da dahil olmak üzere bütün grup elemanlarına max’in ağzından yalan mektuplar yazan bir eşe sahiptir. ne yazık ki yazılan bu son mektup iplerin iyice kopmasına ve max’in 96 barcelona konserinden sonra sepulturadan kopup soulfly gibi zannımca tırt bir grup kurmasına sebep olmuştur.
sepulturk
son açıklamasıyla "alllaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh" dedirten insan azmanıdır. 2007’de kardeşi igor cavalera ile tekrar bir grup altında toplanacaklarını belirtmiştir. grup sepultura veya bir başkası olsun eğer ikisi varsa kötü şey çıkmaz. açıklama da aşağıdaki şekildedir.

----------------------------------------------------------------

q: i wish i could have seen that mate, can we expect to see igor doing full shows with soulfly in the future or both of you returning to sepultura ?

max : well, at the moment i am touring with soulfly and i want to make it very clear that i love soulfly . sepultura and soulfly are two different things. people don’t have to be worried. i’m not going to stop soulfly [laughs] even if i do a reunion with sepultura it’s two different things. my thing with soulfly is on a day to day basis. every day i am working to make soulfly better. if the reunion happens, and i think it will happen, then it will be a great thing for me and the fans. i can’t speak for igor but it looks like next year will be a good year for heavy music.

http://www.roadrunnerrecords.co.uk/artists/soulfly/

oha dedirtecek kadar gelen tepkiler üzerine edit: arkadaşım en tepede yazdım işte türkçe özetini.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol