mat

0 /
sukela
beyoğlu’nda pulp isimli barda yaklaşık 2 senedir rock müzik repertuarlarıyla sevenleriyle buluşan, 1 demo ve 1 video klipe sahip, yıldızı parlayan müzik grubu.

http://www.matonline.net
sukela
bütün işlerini kendi halleden grup. albümlerini piyasaya sürmek için de kendi plâk şirketini kurmuş ve adını da bir şarkısının ismi olan yosun adını vermiştir. albüm de yolda pek tabi.

25-26 mart’ta kolay değil ve istanbul adlı şarkılarına profesyonel klip çekimi yapılacak. isteyenler klipte dinleyici rolünde oynayabilecek.
sukela
albüm kapağını geri dönüşümlü kağıttan üretilmesini tercih eden, mat logosunu albüm kapaklarına elleriyle damgalayan grup. gün itibariyle albüm müzik marketlerde yerini almış durumda. şarkıları kolay değil de geçen hafta dream 10’un 9 numarasından giriş yapmış. hadi hayırlısı.
scapegoat
kolay degil isimli $arkilarinda neden bir solo olmadigini anlayamadigim gruptur, halbuki super bir solo yazabilirlerdi. o kapasiteye sahip bir grup ama yazmami$lar. o kadar klibini izlerken bekledim "solo gelicek, hadi $imdi geliyor, i$te geldi" diye ama sonuc olarak icimde patlami$tir sanki biraz.
eldrun
makinadaki kolay değil şarkısını çok iyi bir performans ile çalmışlardır.isterdik ki bir kaç parça daha çalsalardı.
zifir
son zamanlarda grup olayındaki enflasyondan dolayı hakkettikleri yeri kazanamayacaklarını düşündüğüm, kolay değil ve yosun adlı gayet delici şarkıları olan. ardından üzülünülesi grup.

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol