makyaj

0 /
one way ticket
tanrı erkeği yaratmış bakmış çok beğenmiş , sonra kadını yaratmış bakmış bakmış bir daha bakmış ’’ neyse boyanır ’’ demiş .
elma sekeriiii
muhte$em yapanı vardır.makyaj; güzeli daha da güzel yapabilir, çirkini daha da çirkin yapabilir, hatta ve hatta güzeli çirkin bile yapabilir.

kötü yapanlara bir bakarsanız hemen zaten hatun ki$inin gözleri göze çarpar. o kadar cok rimel sürmü$tür ki kirpiklerinde topak topak boyalar olur, göz kalemi de cabasıdır. elmacık kemikleri üzerinde allık ise, bir insanın sahip olamayacagı kadar kırmızı bir görüntü verir dı$ardaki tüm insanlara. yagmur yagsa hatun ki$inin bulundugu yer etrafında bir havuzcuk olu$turacak $ekilde siyah su birikintisi olacaktır.

her neyse efendim, ha bir de parmak atmanız önerilir .i$aret parmagı $öyle bir ıslatılır hatun ki$inin suratına sürülür.toz almak gibi bir $ey. eger parmagınızı cektiginizde gerisinde vadi gibi bir bo$luk bırakıyorsa, elinizdeki kalıntı da size bu ne lagnn ohaa tepkisi verdirtiyorsa $ayet, ko$arak kacınız efem. çünkü mutlaka o kadar kat kat badananın altında krater görünümlü bir bitki örtüsü olacaktır. harcamayın kendinizi, yazık.

(bkz: elma bilgilendirme servisi sundu)

patrimonyal
birde yapıldığında pandaya benzeyen kızlar vardır.göz çevresine kapatıcı denilen haltı sürdüklerinden oluyormuş meğer.bense pandaların neslini koruma amaçlı bi misyon taşıdıklarını sanırdım.ne kadar da safım..
selambengeldim
doğru yapılırsa sizi dünyanın en güzel kadını yapabilir, yanlış yapılırsa maskara edebilir. kadınların olmazsa olmazıdır. işte birkaç sır; örneğin allığı yanağınızın en üst bölümüne sürün ve abartıya kaçmamak için fırçayı biraz üfleyin. allığı çene, burun ve alnınıza da uygulayın. yüzün dışına doğru ve dairesel hareketlerle, hafif hafif uygulayın.
fondöteninizi cilt renginizden bir ton açık seçmenizde yarar var.
cilt renginize uygun allığı belirleyebilmek için yanağınıza çimdik atın. çimdik attığınız yer şeftali rengi olursa şeftali tonlarında allık kullanmalısınız demektir.
toz pudra uygulayacaksanız pudra ponponu kullanın. kompakt pudra uygulayacaksanız fırça kullanmalısınız. pudrayı uygularken fırçayı sağdan sola ve yukardan aşağıya dolaştırın. böylece eşit dağılır.
rimele gelince, öncelikle üst kirpiklerden başlamalısınız uygulamaya. bir kat rimel uyguladıktan sonra kurumasını bekleyin, sonra 2. kata geçin. eğer düşük gözlüyseniz alt kirpiklere rimel uygulamamalısınız.
esrakesh
cildinize zarar vermemek için içeriği iyice kontrol edilmiş ürünlerle yapılmalıdır. güzelleşmek adına cilde zarar vermek, cildin erken yaşlanmasına neden olmak kaçınılmaz sondur aksi takdirde.
dreamcatcher
kimi hatunların ne işe yaradığını anlamadığı yüz bakımı. suratlarını boyama kitabı gibi kullanınca güzel olduklarını sanıyorlar. saçmalanmaması gerekir. hafif olanı makbuldür.
goetica
makyajın en makbulu var olsa da yok gibi gözükenidir, doğal olmasıdır kısaca. her $eyde olduğu gibi sadece önemli olan dozdur. yoksa yerinde ve abartmadan yapılan bir makyajla hic bir kadın çirkin veya boya küpüne dü$mü$ gibi olmaz.

ha ama çirkin kadın yoktur çok makyaj vardır derseniz de, istisnalar kaideyi bozmaz.
salome
felakete donusebilecek durumlarda kadinlarin hayatini kurtaran yuz boyama yontemi. ozellikle goz alti kapaticisi ve allik kadini bir anda "ucube"den "eh iste idare eder" e donusturebilir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol