madeline

0 /
idiamin
yeni bir bilgiç olmasına ragmen entryleri sozluk formatına pek yabancı olmadıgını gosterir niteliktedir.

severek takip ediyoruz.
redcrow
geniş müzik arşivini benimle paylaşan cadımsı. ben tüm bu arşivi sömürürken canım sıkılmasın diye süper eğlenceli muhabbetini de benden esirgememesini ayrıca tebriklemekteyim. genel olarak takındığı kaygısız ve rahat tavrının ona çok şey kazandıracağını düşünüyor, sırtına saygılar yazan kırmızı bi sticker yapıştırıyorum.

(bkz: ben o üçüncü şahısları anlamıyorum en çok)
satolina
anketimsi başlıkların sahibi olan ayrıca bu dönem bol bol canı sıkılan bu sıkıntıdan mutevellıt sözlügü babasının evi,dingo nun ahırı,içinde ki sacmalama ve anket canavarını kusabilecegi genis bir yayla sanan bilgiç kisisidir
canının sıkılmaması dileklerimle
salome
"kolektif bir olusum"u ele alirsak denk gelinebilecek en yasindan erken yol almis hatunlardan biridir, kolektif yapiyi bir kenara birakirsak "buyur" denilebilecek cok ender kisilerden oldugu farkedilir... gozleri bakana!
madeline
haksız yere çömez statüsüne indirgenmiş durumunu bile gülüp geçerek karşılayan.bıkıp usanmadan entry giren yılmayan inatçı kişiliktir kendisi.
"insanların size karşı olmaları diye bir şey yoktur onlar kendilerinden yanadırlar hepsi bu"
(bkz: irene peter)
madeline
azimle çömez statüsüne indirilmiş daha sonra yine aynı azimle yazarlığa tekrar terfi etmiş bilgiçtir kendisi.
terfisi sebebiyle duygu dolu anlar yaşayarak sözlük içerisinde sağa sola saldırmakla meşguldür.bir entryde kendime gireyim(!) diyip coşmuştur.
angelus
sözlükte mevcudiyetini sürdürme konusundaki inatçılığı ile şahsımı derinden etkilemiş bir bireydir kendisi. umuyoruz ki bu inadını başka konularda da sürdürmez, kalıcı olur, güzel olur. evet.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol