lipstick

namaz kilan ateist
okuldaki tikkyvari kızların taşırınca çıldırdığı ve bi yandan ağzını eliyle kapatarak tuvalete koşmasına bi yandan da rezil olduum diye bağırmasına neden olan kozmetik ürünü.
carpediem
nivea’nın lipstickleri önerilir. değişik çeşitleri vardır. erkekler genelde renksizleri kullanır. kızlar, bir yandan dudaklarini koruyup bir yandan da dudaklarina hafif renk vermek için vişneli vb. kullanırlar. ayrıca bu lipstickleri sıcakta bırakmamak gerekir. ısınınca igrenç bir kıvama sahip olur ve lipstickin yarisi dudagınızda kalir.
aello
ingilizce ruj demektir ve asıl amacı dudakları yumuşatmak değil ona renk vermektir. moru olur, kırmızısı olur, siyahını süren bile olur. dudak yumuşatıcı için; (bkz: chapstick).
laughter
nivea olanları her kızın çantasında mutlaka bulunur. hatta kalabalık bir kız ortamında herkesin çantasından çıkarmasını isteseniz, tonla toplayabilirsiniz bunlardan. bedava satılıyormuş gibi bitmeden alır kızlar bunlar.

mesela ben de en son renksiz olanında karar kıldım. ötekiler tadından dolayı açlık hissimi harekete geçiriyordu, bunda öyle bir tehlike yok.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol