lindsay lohan

0 /
mad
yüksek tempoyu seven bayan. belli bir münasebetimiz olmuştu zamanında, oradan hatırladım. bu da böyle bir anekdottu.
isyankarmuhabir
rte den bir lindsay lohan acilimi bekliyorum sahsen. gelsin cezasini burada ceksin, devlet affedicidir seklinde bir yaklasim olabilir hatta ataturk havalimani dis hatlar gelis terminaline bir sahra mahkemesi kondurulur, 5 dakikada yargılanir ergenekonla baglantisi tespit edilmezse saliverilir, hem memleketin reklami olur hem doviz gelir memlekete. yok bu olmazsa bence mavi marmara gemisi bosa yatmasin, lindsay lohan a yemek ve sigara goturmek uzere harekete gecsin.


(bkz: nerde bu yardim gonulluleri).
benduruyorumsebagitti
lindsay lohan markasıyla üretilecek çe$itli ürünlerin tanıtımı için yakında kameralar kar$ısına geçecekmi$, çırılçıplak! ve bunun için çok heyecanlıymı$. yalnız olmadığını bildiğine eminim. hayır canım evrende değil!


sipsi
alkollü araç kullanması ve rehabilitasyon programına katılım göstermemesi nedeniyle 90 gün hapis cezasına çarptırılmış kendisi. cezaevinde sigara içemeyeceği için bunalıma girmiş ve yemek yemeyi bırakmış. hapse girdiği zaman da hiç yemek yemeyecekmiş. bu yolla salıverilmeyi ümit ediyormuş.
elma sekeriiii
kendisinin 15 ocak 2012’de playboy dergisinde yayınlanacak olan çıplak fotoğrafları, dergi çalışanları tarafından el altından rus mafyasına satılmış; böylelikle derginin yeni yıl süprizi bozulmuş oldu.
independence
sanirim kendisi bir benimle cikmami$. e tabi mesafe var aramizda, haberle$emedik ki dogru duzgun.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/80352/2368/1/lindsay-lohanin-sevgilileri
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol