lehman brothers

independence
uzun zamandan beri can ceki$en, amerika asilli finans kurulu$u. nihayet bugun iflas ba$vurusunda bulunacagini aciklami$ ve sayelerinde dunya borsalari bu aciklamadan sonra bir hayli yara almi$. lehman brothers’in iflasi bir $ekilde turk borsasini da olumsuz yonde etkileyecek. etkileyebilir demiyorum bak, etkileyecek diyorum.
angelus
sözlük muhteviyatında bulunan üyelerin %84 ünün finans uzmanı, bankacı ve broker olduğu halde hakkında sayfalarca entry olmamasına şaşırdığım finans kuruluşu.
2026 sonya
lehman biraderler ...

american express’in bunyesinden ayrildigi 1994’ten beri baskani ve ceo’su richard severin fuld idi. aslinda bir bono-tahvil taciri olan fuld, lehman brothers’da 1969’da calismaya baslamis.
fuld’un potansiyel lehman brothers alicilari ile yaptigi gorusmelerde takindigi inatci, gururlu ve taviz vermez tavrin lb’nin batmasinda onemli bir rol oynadigi iddia ediliyor.

lehman brothers iflas etmemiştir henüz. chapter 11 bankruptcy protection bildirmiştir. yani diger bir deyisle error veriyor da denilebilir. system halted...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol