kulaklık

0 /
igor
zannimca dunyanin ihtiyac duydugu ilk on icattan bir tanesidir. devrim niteliginde bu icat insanlarin hayatini mutemadiyen kolaylastirmakta hatta derin bir huzur vermektedir.oyledir.
birinsafsizgibi
yeni bir canlı türü keşfettim; genellikle insanların ceplerinde bulunuyor yer yer çantalarda da gösterebilir kendini. bunların yaşam amacı cebe koyulan kulaklığı birbirine dolamak beslenmeyi de cepteki kırıntılardan sağlıyodur herhalde. bu canlı var çünkü cebimdeki kulaklığın denizci düğümünden daha zor ayrışmasının başka bir mantıklı açıklaması yok!!! daha isimde bulamadım bu gereksizlere
ladycapulet
kalabalık bi ofisiniz varsa, her kafadan bi ses çıkıyorsa, takıyorsun kulağına, açıyorsun en sevdiğin şarkıları..sonra hayat daha bi güzel oluyor..severiz kendilerini kısacası.
bir bilen
kulakiçi modelleri can hatta heyecan olan, bir anda ortadan yok olmak yerine iletişimi azalarak bitiren aparat.

http://tinyurl.com/4xylkdc

yalnizkoala
Son aldığım kulaklığın sol tarafı bozuldu, eski kulaklığımı kullanmaya başladım 1 hafta geçti onunda sol tarafı bozuldu neye uğradığımı şaşırdım. Şimdi yeni kulaklık bakıyorum ama daha aklıma yatan bir tane bulamadım, ya fiyatı pahalı geliyor ya da kalitesiz duruyor, sanırım en sonunda başlarım böyle işe diyip pahalılığı makul olan bir tanesini alacağım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol