kızların erkek götürmesi

blackpresser
kendine güvenen ve gayet de kendinden emin olan kızın yapabilesi eylemdir. zaten de öyle olmalıdır. eşitlikten bahseden kızlar bu tip tavırları daima erkekten beklememelidir. akabinde yemeğe, sinemaya, parka veya eve gidilebilir.
elma sekeriiii
kadın erkek e$itligini savunanlara ilginc gelmemesi gereken hadise. ayrıca kime göre neye göre bir kız bir erkegi götürebilmekte?

size gönlünü kaptırmı$ olan, ilk bakı$ta a$k’ı eskaza sizde deneyimlemi$ olan, size ya$lı gözlerle bakıp kendince sırf siz onu görebilin diye; sizin icin uygun kıvama gelebilmeye çalı$an ve aslında maymunluk mertebesine cokca yakla$mı$ ve bir o kadar da mutsuzlugu tek taraflı a$k acısını maximum seviyelerde ya$ayan, aradan zaman gecmesiyle erkegin gözlerinin gercekten onu görmeye ba$laması ve akabinde kızın cocugu götürmü$ olma ihtimali size gercekten reel geliyor mu?

ya da $öyle sorayım kim kimi götürüyor? gönlü olan ne sever ne de sevi$ir. sırf bi tarafa yüklenmek insafsızlık.


o beni götürdü de ben istemedim, amcamın oglu alisadi icin saklamak istedim, ben götürmek istedim ama baktım bana uygun degildi falan fe$mekan. hadi canım hadi... ba$ka kapıya!

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol