kırmızı başlıklı kıza tecavüz eden cüce

betterthan
buyuk ihtimalle hikayeleri karistirmis lan madem karistirdik bari gelmisken su iside bitirelim pamuk prensesin verecegi falan yok mal gibi bekletiyo yillardir bizi gidecek verecek beyaz atli prense en azindan burda taniyan yok nasil olsa dusuncesine kapilip kirmizi baslikli kiza atlayan cucedir.
nihilist
en sonunda erdemli bir davranıs sergilemis cucedir. hayır pamuk bir manita atmıssın eve; sonra artiz bir prens bozuntusu gelsin manitayı inceden gotursun; iste bu denli bir farkındalıga sahip ve kisisel ahlak dersi almıs bir cucedir o. kahrolsun toplumsal ahlak ise en buyuk mottosudur...
pistimsah
hep bizmi cücedir prensesdir masalları dinleyeceğiz sonunda bir cücede tecavüzcü coşkun filmleri ile büyümüştür diyebileceğimiz eylem ismi.en azından masalın bir yerinde gerçeklik bulunmaktadır tecavüz gasp kapkaç hayat gerçeğidir.
kurabiye
masalların birbirine karışmasını fırsat bilip kırmızı başlıklı kıza yumulan, pamuk prenses ve yedi cüceler masalından zaten kovulmuş olan sekizinci ipne cücedir. ayrıca heidi’nin de kaseyi kollar vaziyette eller arkada çılgınca koşmasının sebebidir.
akilluslu
ben polyanna’nın karanlık ve dar çıkmaz bir sokakta, devasa bir zenci ile karşılaştığında yaşaması muhtemel diyalogları tercih ederim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol