kiefer sutherland

collenchyma
behind red door da gay birini oynayarak tum karizmayi yerle bir eden 13 yasindan beri bircok degisik projede bulunmus iyi bir oyuncu.
seeyouindisneyland
amerikan film endüstrisinde kendisine farklı bir yer edinmiş , popüler olmayan filmlerde oyunculuk dersi veren amerikalı aktör.
telefon kulübesi filminde 10 sn görünmesine rağmen , filmdeki ikinci adam olması ona duyulan saygının ifadesidir kanımca.
elenktrinkalamadimsenden
julia roberts abladan o beyaz kıçına süper bi tekme yemiş, en yakın arkaşı ile julia abla birlikte kaçıp buna "nanik" yapmışlardır zamanında. eee işte şan şöhret,para pul, karı kız...bunlar da bi yere kadar çizilen bi karizma var ortada kiefercim daha gelme sen davos’a kuşum.
superkahraman
neredeyse herkesin bildiği 24 adlı dizideki karakterinin dışında inanılmaz rollerde görebildiğimiz bir aktördür. şimdilik aklıma gelenler;

flatliner da ölüm tecrübesine bağımlı olan aklını kaçırmış bir tıp öğrencisi

freeway da takıntılı bir otoban katili

truth or consequences da eğlence düşkünü marjinal bir soyguncu

dark city de uzaylıların insanlar üzerinde deney yapmalarına yardımcı olan bir doktor

beat de şahsen william s. burroughs un ta kendisi

phone boot ta topluma mesaj vermeye çalışan bir keskin nişancı

bunların haricinda adını hatırlayamadığım bir filmde hiçbir yapımcı filmlerini çekmediği için mecburen porno film endüstrisinde tutunmaya çalışan bir kayıp yönetmen

vs

her birinde de muhteşem oyunculuk performansları sergilememiş olsa da inanılmaz eğlencelidir. bu adamın oynadığı filmlerdeki roller gibi kariyeri olan her insan hayatımda yaşamadığım hiç bir şey kalmadı diyebilir.
independence
dunya populasyonundaki er ki$iler iceisinde sari sacin yaki$tigi tek adam bu adam olsa gerek. misal benim saclarim sari olsa kazitir, uzerine kezzap dukup kalanlari ate$e verip, yetinmez bir de suni bir deri ile kaplatirdim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol