kemal kenan ergen

independence
gectigimiz pazartesi ak$ami gecirdigi kalp krizi sebebi ile amerikan hastanesine kaldirildi kendisi. hemen ameliyata alinan senarist ardindan da yogun bakima kaldirildi. son durumu ile alakali henuz bir bilgi yok.
independence
$imdi hatirladim ben kendisini.

bundan 3 ya da 4 bilemedin 5 gun once sabah saat 03:30 sularinda rumuz pilis tiray egen’in ofisine gittim bir kac duble raki icer geyik yapariz diye, kendisi de oradaydi. tani$tik, el siki$tik, hatta kendisini de davet ettik icecegimiz odaya da son derece kibar bir dille az once geldigi toplantida bir hayli $arap ictigini, daha fazla icmemesinin iyi olacagini soylemi$ti. ben once bilememi$tim kiminle tani$tigimi da $imdi haberde gorunce ancak kafa dank etti. rumuz pilis tiray egen’i aradim $imdi ona da dogrulattim, ayni ki$iymi$. ve yine $imdi ogrendigime gore yogun bakimdan cikmi$, hayati tehlikesi falan hepten bitmi$, konu$maya falan da ba$lami$ hatta ozel odaya cikartacaklarmi$ $imdi. yeniden cok cok gecmi$ olsun. bugune kadar ne ismini bilirdim, ne tv de ne gazetede gormu$lugum vardi, sadece rumuz pilis tiray egen’in anlatimlarindan bilirdim ve o geceki nezaketinden de cok ho$lanmi$tim. adam beni gordu kalp krizi gecirdi fesupanallah. neyse ki gecmi$ artik, sapasaglammi$ ma$allah.
epikuros
yanlış hatırlamıyorsam l-manyak dergisinde "kemken in fotoğraf albümü" adlı bir bölümü vardı. buraya çeşit çeşit fotoğraflar koyar, altlarına aslında fotoğrafın gerçek hikayesiyle hiç ilgisi olmayan, kendi uyarladığı çok alakasız komik hikayeler yazardı. eski siyah beyaz fotoğraflardan tutun da içlerinde hatırladığım kadarıyla robocop da dahil bazı filmler hakkında yorumlar da vardı. inşallah o kemken bu kemkendir de göt olmam.

edit: o kemken bu kemkenmiş.
independence
bu gece kendisi ile minik bir toplanti yaptik. sanirim kisa zamanda kendi adina bir kac internet sitesi kuracagiz ve eskiden gunumuze tum yazilarini bu sitelerde yayinlayacak. guzel $eyler olacak.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol