kapitalizme son

0 /
independence
sozlugu reklamsiz okumak isteyen uyelerimiz icin hazirlanan $ey.bannerlerin yukarisinda bulunur, kapitalizme son! yazisina tiklarsin kapanir.reklam gormeyi cok sevmedigimizi bildigim icin reklami goster bolumu eklemedim.yeni bir i$lem yapana kadar sozluk reklamsiz kalacaktir.
rdm
görünce tırstım yahu. 80 lere döndük sandım. ke$ke kırmızı renkte olsaydı o yazı daha manidar olurdu. asker polis siler yakında zaten o yazıyı neyse..
elma sekeriiii
çok saçma isimli olan buton. $öyle açıklamak gerekirse, i$levi gayet güzel vefakat butonun adı çok çok ilginç ve de bir o kadar da ironik.

$imdi kapitalizme son diyorsak buranın kesinlikle reklam almaması gerekir.

ha reklam alıyorsan eger ba$ka bir isim seçersin.kendi içinde çeli$meyen bir isim.
bisizofreninyarattigikarakterimben
hemen hemen her entry okuyuşumda entry nin satırına denk geldiği için entry nin devamı sanıp ilk önce entry ye anlam veremememi sağlayan sonradan yine aynı aptallığı yaptığımı anladığımda yüzümde bir gülümseme oluşturan buton.
insomnia jim
ortadan kalkinca boşlugu ile goze batmayı saglayan buton efendim biz bu butona basınca yazılar yayılsa butun ekrana uzasa gitse orda boşluk görmesek hayat bayram olsa .
elma sekeriiii
butona tıkladıgımızda kaybolan hede, ke$ke bir kere tıkladıgımızda toptan kaybolsa. biz sözlükten cıkana dek bir daha o reklamları görmesek hepimiz heidi peter olsak kırlarda oynasak falan...
aello
basınca reklamların durduğunu üye olduğumdan beri fark edemediğimden dolayı mal olduğumu düşünmeme sebep olan buton. ben de diyorum reklam verip tepesine kapitalizme son yazarak ironi mi yapmışlar acaba diye...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol