kafka cafe

zekirbelli
eski hallerinin çok daha güzel olduğu,ne kadar bilinirse o kadar çaptan düşen her yer gibi eskide kalmış,ıslak kek istediğinde tadımlık değil ömürlük servis edilen sakin,duru mekan.
independence
kadikoy’de bulunan alkım kıtapevi’nin hemen biti$iginde yer alan 5. kattaki cafe. cafe dedigime bakma, gayet luks bir restaurant kivaminda. terasi var, manzarasi son derece guzel ama bu havada gidersen gotun donar. mekan cok nezih ama nys ve goshenit ile birlikte gidersen o mekanin nezihligi mi kalir arkada$.
nys
her gittiğimde keyifle şarabımı yada kahvemi yudumladığım yerdir. yanınıza kim olursa olsun öyle bir yerde aşık olabilme potansiyeline sahip olabilirsiniz. toplanın gidin derim.
elifielifine
gereksiz yere pahalı kadıöydeki cafelerden biri, bi de arkadaş insan kadıköyde bi cafeye neden rezervasyonla gider ki, çat kapı keyfime denk gelince hadi kafka’ya gidelim diyemeyecekmiyim, en güzel yerler hep rezerve olur.
lakin yaz olunca manzarası terastan her şeyi unutmaya yeter. duvarlarındaki şiirler, yazılar ve iç dizaynı başarılı aynı zamanda.
independence
benim kadar icen & icebilen bir insan evladiysaniz yanindan bile gecmeyin derim. 2012 senesinde siktiriboktan sise birayi 10 ya da 12 lisaya icmisligim vardi benim ki ben o biradan 10 tanesini yakamdan asagi bosaltirim mekana selam vermek mahiyetinde.

gideceksen amacin manzara izleyip e$le dostla uc be$ satir muhabbet etmek olsun. benim gibi "en azindan cakirkeyif olayim" diyorsan ya$ o i$. kaldi ki o paraya cok daha guzel manzarali mekanlar var her yerde. en kotu ihtimalle galata koprusunun altindaki mekanlara git, tukursen denize ula$ir o mesafede denize yakinligi. hic olmazsa rakini icersin baligini yersin mezeni yersin, 200 / 250 lira oder cikar gidersin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol