kadınların bazi erkeklerden hoşlanmaması

calamitycans
laf başı kendisine geldiğinde her şeyi yapmaya hak gören ama iş kadına geldiğinde "dessdur" çeken, kaba saba, nezaket nedir bilmeyen, düşüncesiz, egoist, yatakta sadece kendi zevkini düşünen, kadını nesneleştirenler, kadınların hoşlanmadığı "bazı erkeklerdir."
enharista
tüylü erkekler,altın kolye,altın yüzük,altın saaat takıp yaka bagır açık dolaşanlar,konuşmasını bilmeyen nezaketsizler,trafikte güzel kadınları ya da sırf kadın oldugu için sıkıştırmaya çalışanlar vs bir çok kadın sevmez.
busu
oncelikle kadınların bazı erkeklerden hoşlanmama durumu diye bir şey mümkün olamaz. zira aynı "bazı erkekler" gibi "kadınlar" da muallakta kalan bir topluluga isaret eder. bazı kadınların bazı erkeklerden hoşlanmama durumu daha makul olur diye düşünmekteyim. kadınlar kaba saba, yatakta sırf kendini düşünen erkeklerden hoşlanmaz gibi bir genellemeye varılamayacak kadar çok istisnası vardir bu durumun. hatta o kadar çokturlar ki istisna bile denmez onlara. yani ortalarda her hafta sevgili değiştiren kaba saba ve yatakta sırf kendini düşünecekmiş izlenimi veren bir dünya adam var. demek ki "bazı" kadınlar hoşlanıyor bu adamlardan. yani niye kadınlar denilen şey bazı erkeklerden fikir birliğiyle nefret etsinler ki. iki kadın bile kendi arasında zar zor uzlaşma sağlarken ve hatta çoğu zaman sağlayamazken koskoca bir kadın cinsi bazı erkeklerden hoşlanmama konusunda mutabık olsun. hayret.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol