kabir tilkisi

adrenokortikotropik
belli ki yeni düzenden çokça memnun bilgiç kişisi.ne diyelim huzuru hiç kaçmasın inşallah.belki de memnuniyeti gelenlerden değil de şahsının polyanna tavrından veyahut yalayıcılığından gelmektedir.olsun her iki şekilde de ülkem gerçeklerindendir,olur öyle.
suppiluliuma
demokrasi adlı "tren"den daha ilk durakta inenlerdenmiş kendisi. o tren raydan çıktı bugün gerçi...

sözlük kına getir allahsız...
elma sekeriiii
assagidan yukari okunmalidir.

-kabir tilkisi- eywallah...
(28.08.2007 22:01:51)
cevapla sil ar$iv


elma sekeriiii->kabir_tilkisi: terbiyesizsin.
ugrasmak gerekmez.
hadi kardesim yoluna.adam gibi konusulmuyor demekki.
(28.08.2007 22:00:35)
sil ar$iv

-kabir tilkisi- şu anda uğraşmam gerekn en son adamsın bi ara halledelim şu anda benimle tartışmak için canını verebilcek bi sürü adam war sırf abdullah gülü sewdiğim için.kuyruk acılarını bana baırıp çağırıp söverek atmaya çalışıyolar.
(28.08.2007 21:59:19)
cevapla sil ar$iv

elma sekeriiii->kabir_tilkisi: işte ben de onun icin diorum kardesim, düz mantıkta bakma olaya tepki alırsın.cunku ırkcı degildir.
bi yerde de su var
o adam entrysinde nerdeyse hepsinin altına imzamı atarım dio,hepsine demio yani anlatabildim mi?
bana gelince, ben neden o entry i yazdım cunku tanımadan düz mantıkta itham ediyorsun.yarın sen benim yazdıgım bisey icin de yazabilirsin oyle bir seyi,tanımıosun beni cunku?e yazdıgın da sen silmedikce orda kalır insnalar beni yanlıs tanır.
ii bişey mi oldu simdi bu guzel kardesim?
meramımı anlatabildim insallah?
(28.08.2007 21:56:13)
sil ar$iv

-kabir tilkisi-

kardeş phantom lord diye bi adam war zencileri aşağılayıp duruyo resmen ırkçılık yapıyo bu etom da onun sölediklerinin altına imzamı atarım diyen birisi olduğundan bu ırkçı "önermesi" ni sundum. kişiyi şahsen tanımam sadece düz mantık.
(28.08.2007 21:49:25
sagol te$ekkurler.
duncan mac leod
başında çok iyi bir adamdı, lakin yaklaşınca ümmet çapulcusu üslubunun farkına varmaya başladım.kendine ait olmayan bir fraksiyonu sırf iş olsun diye savunanlardan.bir ülkücünün ya da milliyetçinin abdullah gül ü savunması rezaleti akabinde, reco üslubu ile fetoş arasında yorumlar yapması hoş karşılanmaz...herneyse kardeşim, ama bu sefer değil, artık kimseye kefil olmamak lazım...
maliyeci
sabrın ne büyük erdem olduğunu göstermiştir bu birey bana. moderatörlere hakaret etmek yerine 10 saniye bekleyip kendisinin annesine hakaret edilen entrynin silinmesini bekleseydi, belki yazar olarak kalabilirdi.
instrument
çok kişisel olacak ama okuyunca cinlerimi tepeme çıkartacak cinsten yazılar yazan insanlara birinci örnek kişiymiş kendisi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol