jon bon jovi

reddevil
grubunun always adlı şarkısının videosunda kafasına alışveriş torbası yiyip karizmasını çizdiren,vakti zamanında axl rose’dan güzel bir sopa da yemiş olan güzel sesli insancık.ayrıca las vegas adlı dizinin bir bölümünde de arz-ı endam etmiştir kendileri.
flavor of the week
güzel şarkı sözlerine sahip, kız tavlamak için müziğe adım atan, lise aşkıyla evlenen ve hala beraber olan, huzur verici inanılmaz bir sese sahip, dünyaya karşı duyarlı, bütün bunlar yetmiyormuş gibi versace için modellik yapabilecek kadar güzel, gülümseyişi dünyalara bedel bir insan evladı.
sukela
mijovi isminde bir içecek piyasaya süren firmayı isim benzerliğinden dolayı dava ediyormuş. sadece isim olsa iyi.. üstüne üstlük bir de şişenin üstünde "itsmilife" ve "itsmijovi" kelimeleri yazıyormuş. firma sahibi ismi sevgilisi jovita’dan esinlenerek koyduğunu söylese de jon avukatlarına verdiği talimatlarla önümüzdeki günlerde firmayı dava ediyor.
nys
eski albümleriyle ilk aşık olduğum adam dememe sebep olan kişi. hatta onunla beraber richie samborayıda unutmamalı. çocukluk aşklarım demek daha mantıklı olur.
goshenit
ölmüş olduğuna dair söylentiler çıkmıştır. lütfen birileri çıkıp yalanlasın!

http://dailynewbloginternational.wordpress.com/

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol