jack reacher

independence
film cidden cok iyi. aksiyon sevenler icin on numara film olmu$. filmdeki hararet heyecan bir dakika olsun du$muyor, final sahnesi sadece konu$madan ibaret olmasina ragmen o esnada dahi var bu hareketlilik. tom cruise her zamanki tom cruise, i$ini son derece iyi yapan bir adam. e yanina bir de rosamund pike gibi bir afeti koyunca film daha da izlenesi olmu$.

asker kokenli bir dedektifin kimsenin bulamadigi kimsenin bilemedigi ipuclarini degerlendirmesi uzerine kurulu bir film. aha konusu da bu.

bu arada imdb puani 7, sayfasi da $urada.

http://www.imdb.com/title/tt0790724
greyfurt
zeka ve aksiyonun çok iyi dengelendiği film. izlenecek listenizde ilk sıraya yazmanızı tavsiye ederim.

-------------------------
dikkat! entry’nin bu bölümü yetişkin unsurları barındırmaktadır. sözlüğü ailecek okuyanların gerekli önlemleri alması hatırlatılır!
-------------------------

her santimi yalanması gereken helen rolündeki rosamund pike rolünün hakkını vermiş. filmin heyecanını katlayan göğüs dekolteleri ve göz kırpmadan izleten kadınsı tavırlar...sırf onun için bile izlenir.

tom abi (tom kruğz) biraz daha aktif olabilirdi. yani alelemin kafasını gözünü kırmaktan vakit bulup bi kaç dil atsaydı, hem kendisi hem seyirci için daha iyi olmazmıydı? sanırım hikayenin devamında ortaya çıkacak aşk çocuğunu yönetmen christopher mcquarrie seyircinin yorumuna bırakmış.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol