itü sözlük

0 /
independence
gerek icerigi ile gerekse dizani ile gayet goz dolduran bir interaktif sozluk olu$umudur kendisi..yapimcilarinin ellerine saglik..takip ediyorum kimi zaman da bunyesinde gayet siki yazarlar barindiriyor.
burak
gayet gereksiz bir isim kullanmis olan interaktif sozluk olusumudur kendisi.bu yuzdendir sozlugumuz bilgi universitesine ait zannedilmektedir.
independence
$u anda "bir bakayim yeni neler var" maksadi ile girmeye cali$tigim fakat bir turlu giremedigim sozluk..umarim gecici bir sorun ya$iyordur.
independence
bilgi sozluk hakkinda ve diger sozlukler hakkinda sadece bok atmak yerine olumlu ve yapici ele$tiriler de yapmayi ba$arabilmi$ tek sozluk olu$umudur kanimca.php ile yazilmi$ olmasi da ayri bir konudur.asp egemenligini bir nevi silmi$ atmi$tir.tahsil her yerde kendini belli ediyor elbette.tek sorunu biraz yava$ olmasi sanirim.bu durumdan kendilerinin bir $ikayeti yoksa bize soyleyecek bir soz du$mez ba$arilarinin devamini dilemekten ba$ka.
reddy
itu’lulerin sanki ortalykta gereginden fazla sözlük yokmu? gibi sozluk isine de el attiklarinin ifadesi olan yapi.ayrica bu sozluge verilebilcek alternatif isimler olarak akademik sozluk,ari sozluk,kampus sozluk,uni-sozluk isimleri gosterilebilir.
jakoben
türkçe’nin düzgün kullanılmasına verdiği önemle ve ekşisözlük kopyası olmasıyla ün yapmış güzel bir sözlük.

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol