istediğiyle yatabilecekken mastürbasyon yapan kız

0 /
salome
istedigiyle yatabilecekken yatmak istemeyen cunku istedigi tatmini alamayacagina emin kizdir bu nedenle masturbasyon yapar." sey bu arada, bu kiz turkiye’de degil mi!?"
tayfa75
yatmak fiili cinsel birlesme amacli bir digeri ile yatmak anlaminda kullaniliyor ise; fiziksel ve zihinsel donanimi bakimindan, her kimi diler ise o kisi ile birlikte olabilecegine inanilan kiz kisidir.

bu tarif soz konusu kiz kisinin; fiziksel ya da zihinsel guzelligini ovme amacinin yaninda, bahse konu kiz kisinin yatma isteginin kendisine yonelmesini arzuladigi halde, olayin disinda birakilmis karakter/lerce, bu kiz kisinin cinsel tercihlerinin tam olarak anlasilamadigini da belirtir.

sakat bir tanimlamadir.

ayrica "istedigi ile" seklinde sonsuz olasiliga tekabul edebilecek bir tanimlama gerceklikle bagdasmamaktadir. zira tek eslilige inanani, homoseksüeli, frijiti vardir. ayrica insan haricinde yonelimleri olanlarin varligi goz ardi edilmemelidir. daga tasa vermek istegi ile yansa tutussa bu kiz kisimiz, bu isteginin gercege donusebilme ihtimali ne olabilir?

eger "yatmak" fiili, biri ve ya birsey ile birlikte uyumak maksatli yatmak anlaminda kullaniliyor ise, kiz kisinin yatabilecekken masturbasyon yapmasi, birden cinsel arzularinin uyanip, kendini tatmin etmesini anlatir ki, her kisinin basina gelebilecek bir anlik durumu tarif eder. zira oyuncak ayisi ile yatabilecekken, yok ben oyuncak ayi ile yatmam onun yerine bir masurbasyon yapayim da geleyim seklinde yaklasilmamisdir olaya bu konuda, yapasi gelmis yapmistir kisi. yatmak eylemine alternatif degildir anlasilacagi uzere masturbasyon, masturbasyon sonrasi diledigince diledigine sarilip yatıp uyuyabilir.

son bir sey daha; ola ki bu kiz kisimizin kendisi de bu sozun gercekligine inaniyorsa, kendisini bir mevzu da uyarmak faydali olacaktir ki, yatmak fiilini ilk ele aldigimiz tanimi ile bir diger insan kisi uzerinde uygulamak isterse, salt bu kiz kisimizin kendi istegi, eylemi gerceklestirebilmesi icin yeter kosul degildir. karsi tarafin da mevzudaki istek katsayisi belirleyici olacaktir. aksi taktirde eylemi tanimlayan dogru kelime tecavuz olacaktir.

(bkz: sizi siddet karsiti tavirlarimla doverim)
mustafaozuyagli
saygıyla karşılanmalıdır.erkek arkadaşını aldatmak yerine bu şekilde davranmayı yeğlemiştir ancak erkek arkadaşı var mı dır? bu da ayrı bir merak konusudur.
van ness
erkekler de kız arkadaşları olmalarına rağmen hatta onlarla cinsel ilişkiye girmelerine rağmen masturbasyon yapabilirler. aynı şey burada kız için de geçerli olabilir. olayın özü tatminsizlik değil; yapan varsa dışarıda şansını denemekte yarar var.
ilseyim
kimseyle yatmak istemeyen kızdır. masturbayonu mutlaka çaresizler yapacak diye bir şey yok. ayrıca her canı istediği an biriyle yatma imkanı da olmayabilir. sonra toplum baskısı var, erkeklere güvensizlik var, erkeklerden soğuma ihtimal var, var da var. belki de bir gün erkeklerden o kadar soğur ki masturbasyon da onları çağrıştırdığı için yapmayı bırakabilir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol