istanbul da sinemalara polis baskını

independence
istanbul’da beyoglu ve sisli ilcelerinde bulunan iki ayri sinemaya polis tarafindan baskin yapildi. seks filmleri gosterilen sinemada bulunan 60 erkek polisin talimati ile acilan i$iklar altinda uygunsuz bir $ekilde yakalandi. anlayacagin sevgili okur, sinemada tutan tuttugunu, hem de hepsi erkek. sivil polislerin kendilerini kurtarabilmeleri de buyuk $ans.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/842170-istanbulda-iki-sinemaya-sok-baskin
aysemayse
vay vay vay, neler dönüyor oğlum diye düşündürten olay ! ileride çocuklarımıza, oğlum bak buralar eskiden hep amsterdam’dı diye anlatırız artık ! bak yabancı da varmış rezil ettiler gene bizi yahu!! haydi hep birlikte emek sinemasının önünde toplanıp, "sinemalar fuhuş yuvası değildir" diye slogan atalım, git evinde yap dicem ama orayı da basıyolar.

yok, bu işin içinde bir iş var arkadaş, yoksa yok mu, 2 film üstüste (heteroseksüel) gösteren yerler, içeride neler oluyor biliyor muyuz? (ben bilmiyorum ama bilen vardır elbet, en azından ateşle barut yanyana durmaz) eşcinsellik ahlaksızlıktır, rezilliktir projesi yapılıp, abartılıp, renklendirilip, önümüze sunuluyor gibi geliyor. bir de son 1 mayıs olaylarını geçiştirmek için böyle renkli başlıklar, tabi ilgi çekici... eşcinsellik üzerinden bir dolaplar dönüyor ama, hadi bakalım !!
independence
ohoo, istanbul’da sinemalarimizin faaliyet alani hepten degi$mi$ de bizim haberimiz yok. bu sefer de kartal’da 24 ki$i tutan tuttugunu gotururken yakalanmi$;

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23268967.asp

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol