ingiliz

0 /
alman
tarihteki en buyuk turk dusmanlari.kiskiricilikta bir numara olan millet.dunyada buyuk bir cogunlugun bu kilciklardan nefret etmesi de bunun en buyuk gostergelerindendir.
pinkcat
temiz olduklarını iddia ederler,evleri pislik içindedir,sokakta yerli halklar gibi çıplak ayak dolaşırlar,-medeniyetin beşiğinde oldukları halde-,uygarız derler yerlere tükürüp çöp atarlar,içip içip sıçarlar,diğer dünya milletlerini birbirine düşürürler,cimridirler,tuhaftırlar,soğukturlar.lakin cambridgedekileri bu ırktan saymıyorum,onlar son derece yardımsever ve misafirperverdirler.
made in heaven
askerdeyken boluk komutanimiz tarafindan dunyanin en asagilik milleti olarak nitelendirilmis halkin parcasi.ayrica karsisina cikan herkesi kendi anadilini biliyor kabul edip direk ingilizce muhabbet koyma meraklisi canli.
sicaksutorbasi
maldır bunlar.evet mal.gerekli gereksiz her boku abartıp olay yapmaya bayılırlar.anlamadıkları bok üzerine yorum yapmyada bayılırlar aynı zamanda.insanın canını sıkar bunlar.aynı zamanda çokta yapmacık insanlardır.korkunuz bunlarda.gülerler,sırıtırlar arkadan ansızın vururlar.hele bağyan kısmı hepten salaktır.bi tek kendi yaptıkları i$ önemlidir ba$kasınınki her zaman kolaydır.13 adet ingiliz kadınla aynı ofiste çalı$mak ise ölümdür.tek güzel yanı göze ho$ gelir,domuz gibi olmayanları.çoğu $i$kodur bunların ama özgüvenleri 15 adriana lima gücündedir.yanlız kendi götlerini dü$ünürler.
istilacıdırlarda.3 ingilizin kadının yaptığı i$i 1 türk bayanı gayet rahat yapar.ama olur mu hiç.turizm i ele geçirmi$ken kendi özürlü vatanda$larına para kazandırırlar tabi.sicaksutorbasi garibi götlerini toplar nasıl olsa.bide servis sağlıyıcalar falan ingilizce bilmiyorlarsa a$ağılarlar.amk sanki ingilterede yaşıyoruz.hepsi kraliyet ailesinden geldiklerini sananlar.

(bkz: sözlük çok doluyum lan)
sicaksutorbasi
bazı görgü kurallarındanda yoksunlar.belki onlara göre normaldir ama türkün sinirlerini kabartırlar.yemek yerken konusmaktan bahsediyorum.

-woai’ll tel yo

lan amk sevi$iyor musun konu$uyor musun yoksa yemek mi yiyorsun.adamı delirtmeyin lan!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol