ince beyaz tişörtle yağmurda yürüyen kız

0 /
akhillius
olsa da yesek desem hayvan olurum. donup bakmasan gaymısın topmusun derler. laf atsan okuz olurum. bir şey demesem bir tarafım şişer. en iyi bunları daha dışarı cıkmadan uyarmak ve yagmur yagmaması ıcın dua etmek lazım. ya da biz hanım aplaya bir şemsiye versek. evet.
mad
köşede kıstırılabilirler. yağmur çamur demeden deplasmana gidenler var zira. sabah evden çıkmadan bir hava duruma göz atsın en iyisi.
pirate of garibban
bi orhan veli şiirinde yer alabilecekmiş gibi duran tamlama.

hatta saka kuşu şiirini anımsattı. "..bahçemizdeki erik ağacının en yüksek dalına kurduğum öksenin üstünde dolaşan saka kuşu.."

ne alakaymış lan. ama koy yerine bak;
"güzel kız,sen küçüklüğümde
ince beyaz tisortle
yagmurda yuruyen
kiz kadar
sevimli değilsin."
bak pek bi bozulma olmadı.

uzadı boka sardı ben gideyim.
crocotium
aklıma (nez) nezihe kalkan'ı getirdi. lan yoksa petek dinçöz müydü? belki ikisi de. tam hatırlayamadım yağmurda öyle giyindikleri bi klipleri vardı sanki. 17-18 yıl olmuş lan. çocuk halimizle bulvar gazetesine 50 bin lirayı bakkalda müşterilere rezil olmayalım diye vermeyip, dışardaki gazetelikten çaldığımız zamanlardı.

o değilde. çok hızlı geçti şu zaman be. çok hızlı.
ampermetre
Gerçek hayatta yoktur böyle biri. Sadece film ve kliplerde görülür. Hatta 2013 yılındaki The Wolverine filmine bakın... ince beyaz tişörtle yağmurda koşan japon kız filmde bile görünmüyor...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol