ilk buluşmada osuran sevgili

blinn
genelde ilk buluşmada değil ama ilk birlikte uykuda, gecenin bir yarısı yüksek volümlü osuruk sesiyle uyanılır ve işi yapan kendisi de uyanmış olursa ivedi bir şekilde, kıç yorgan dışına çıkarılmak suretiyle, koku odaya homojen bir şekilde yayılarak kamufle edilmeye çalışılır.bu arada sevgilinin uyanmış olabileceği hesaba katılmaz.
spooky
dogalliktan yana olan sevgili modelidir. zira bi sonraki bulusmada geyirecek, sonrakinde gobegini ve gotunu kasiyacak, sonrakinde de burnunu karistirip parmagina bulasan sumukleri top yapip, parmagiyla sevgilisinin alninin ortasina firlatacaktir.
zekirbelli
mesele ilk buluşmada zortlamanın ayıplığımıdır?öyle ise ilkini başarıyla geçip diğer zamanlarda dilediğince sınırsız tosurma hakkımı kazanır bu sevgililer sorarım size a dostlar?
angelus
bünyesi bir gece öncesinden yüksek miktarda fasulye ihtiva etmiş olan sevgilidir. ve bu onun terbiyesiz olduğu gerçeğini değiştirmez hiçbir koşulda.
sacragorath
ilk bulusma da tuvalete giderken digeri onu da bekliyorsa muhtemelen boyle bir itham almaması gereken kişidir. asıl suc pür dikkat onu denetleyen diger kişidedir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol