ikinci elizabeth

independence
13 mayis tarihinde turkiye’ye gelecekmi$ kendsi, ne i$i varsa burada.82 ya$inda kadinsin be, otursana yerinde tahtinda.ne i$in var senden binlerce kilometre otede ba$ka bir ulkede.
kekec
birçok defa ameliyat geçirmesi ve 82 yaşında olmasına rağmen türkiye gelmiştir ve bu 3. kez oluyorsa herhalde çok ama çok önemli bir nedeni vardır diye bizi düşündüren kraliçe...
hllrsn
keşke hiç gitmese dediğimiz kraliçe.bursaya da uğrayacakmış ve daha şimdiden trafik süper halde.bir kaç gün öncesinde de yüce insan ulu manitu saygın kişilik ultra mega şahsiyet türkiye cumhuriyetimizin 11. cumhurbaşkanı sayın abdullah gül beyler gelmişlerdi ve o günden beri trafiğimize eklenen güzelliği ne siz sorun ne ben söyleyeyim her 20 metrede bir ekip arabasıyla duran polisler de bu güzelliğin cabası..kraliçe hazretlerinin de hemen ardından gelecek olması bu güzelliğe devam edilmesine önayak oluyor.keşke hiç gitmeseler.

edit: bursada yeşil türbede rahman suresini dinleyecektir.
büdüt: 300 kişilik bir ekiple dolaşıyor kendisi,bursada yemek yiyecekleri koza hana prefabrik bir iskender kebap dükkanı yapılmıştır bile.
isyankarmuhabir
boğaza demirlemis ucak gemisinde turk bayragi bulunmayan igngiltere kralicesi, ucak gemisini her gorusumde sinir oluyorum kendisine. dedelerimizin boğazdan kovdugu babasının yapamadıgını kendisi yapıyor ama utanması gereken o değil, utanc duyması gerekenler kendilerini bilirler (mi)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol