iki kelimeyi bir araya getirememek

jane doe
eğer o iki kelime "seni" ve "seviyorum" sa doğal bi durumdur.şayet adrenalin salgılaması vücutta tavan yapmış durumdadır.ağızdan "sss" şeklinde tıslamalar çıkar fakat iki kelime birtürlü bir araya gelmez.budur.
chatter
kötü geçmiş finalden sonra ögrencinin yaşadıgı hadisedir.
-nasıl geçti sınavın rıza?
+valla yaptım kötü bişiler gelir belki iyi alırım sanki emin degilim pek bişey ama bilmiyorum msnkym sorma anlatamadım zaten.
-peki rıza relax.
angelus
bu olaydan muzdarip kimi canlılar vardır ki bahsedilen konu ne kadar önemsiz ve işe yaramaz ise bir araya getirdirdkleri kelime sayısı da o derece fazlalaşabilmektedir.
valequentill
bir de kendi halinde şakır şakır bir başka dili konuşurken karşınıza o konuştuğunuz dilin ülkesinden bir vatandaş çıktığında heyecandan olması muhtemel bir tutukluluk anı vardır , iki kelime denilen şey o anlarda da bir araya gelmez.
kalipso
kitap okumayan, kitabı vitrin süsü olarak kullanan bireylerin her zaman karşılaşacağı sorundur. bir de bilgi eksikliğiyle alakası olmayan bir durum vardır ki burda araya aşk girmiştir.
watersky
sosyal hayattan uzaklaşmış kişilerin herhangi bir topluluğa girdiklerinde kendilerini tabiri caiz ise damdan düşmüş gibi hissettikleri pozisyon.
kurabiye
kafanın çok yoğun bir şeyle meşgul olduğu sırada beyin hücrelerinin ölümünü takiben miğde bulantısı eşliğinde, yüzlerce sigara tüketmiş tatsız dilin pc ekranına yazılanları sesli bir şekilde okumaya çalışırkenki hede hödö edi büdü...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol