igoriyan

0 /
faten
sozluge her girdigimde entrylerini ozellıkle aratıp bulup okudugum buyuk yazar ..

darklord falan bok yemiş bunun yanında .. saygıyla eğiliyorum onunde ,buyuk ustad..
melankomik
sözlükte sıkıyönetim/#340167

yukarıdaki entrysi ile kendince bir yol açan, iyi bir şey yaptığını düşünen, çemberler çizen, hatalarla dolu başlıklar açan, uğraşan, didinen, sonuçta aynı yere ulaşmamızı sağlayacak şekilde bakınızlar koyan, bir noktadan sonra, bu bakınızlar mantık kurallarını zorlamaya başlayınca ise, üzülmek başlığına, sözlükte sıkıyönetim bakınızı verebilecek kadar saçmalayan, ve bunu yaparken de sözlüğün en temel kurallarını ihlal ettiğini hiç düşünmeyen biri.. tamam, belli ki zekisin, farklı bir şeyler yapmak istiyorsun, ama bu sözlüğün de raydan çıkmadan yürümesi için, bu sözlükte yazan, kendine yazar diyen, yani açtığı başlıklarla sol frame’i, sözlüğün portresini değiştirebilecek yetkiye sahip olan herkesin uyması gereken bir takım kurallar, kaideler var. bu bu kadar basit..

evet, kendince haklı..çünkü : (#340209)

ayrıca o sonsuz enerjisini daha kontrollü bir şekilde harcamaya çalışsa; hem kendisi, hem de sözlük adına çok daha faydalı işlere imza atabilecek gibi duruyor.


floydian
dünyayı sözlük sanmak ama yanılmak, yanılmak ama yılmamak, kendini ne sanmak, dısarıdan bakanları saşırtmak, şaşıranlara komik bu demek, ama aslında pekte komik olmamak, sadece depreştirmek bişeyleri, depreşen şeylerin pek hoşa gitmemesi, üzülmek...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol