ictikten bir sure sonra carpan içkiler

sepulturk
içildikten hemen sonra "bu ne biçim içkiymiş bi skim yapmıyo" dedirten ama aradan 15 dakika geçtikten sonra "hheeeeyyyyttt, halaya kalkmayanın amına gorum laaaayyynnnn" nidaları attıran içkilerdir. en güzel örneklerinden biri, 2.5luk bir kola şişesi içine boca edilen bir şişe muz likörü, yarım litre süt ve 2-3 çay kaşığı nescafedir.
sirinsem gunahim ne
köpek öldüren şarabının içine tang eklenilerek yapılan gariban kokteyli.hele bir de üstüne biraz yürüyün açık havada,bilinç kaybına bile yol açabilir.
skymen59
içkilerin etkisini gösterebilmesi için kana karışması gerekmekte.bu nedenle içtikten bir süre sonra etki etmesi normaldir. asıl üstünde durulması gereken hangisinin ne kadar çarptığıdır. çarpmanın şiddetini arttırmak için, bünyeye alkolü eyyicene yükledikten sonra, bir kasap havası oynamak iyidir. midedeki nebat ile karışan alkol hemen emilir ve eşek kıvamına getirir ergeni.
delirtmeyinlanbeni
doğrusu "masadan kalkmadan çarpmayan içkiler" gibi bir şey olsa gerek başlığın. herkes tarafından vurgulandığı üzere içer içmez çarpan içki yoktur fakat otururken saatlerce içip anlamadığın, masadan kalkar kalkmaz yerine oturtan içkiler vardır. örneğe gerek yok, içenler bilir zaten..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol