ice age

0 /
esek sipasi
2003 yilinda vizyona girmis olan cizgi film.aslinda cizgi film denilse de bilgisayar yapimi kareler, animasyonlar daha cok bu filmde.arkadasligi o kadar iyi anlatiyor ki filmin sonunda sincabin bakislari, sozleri insanin icine oturan ve aglatan cinsten.arsivlenmesi gereken filmlerden biri.
msscat
animasyon devi pixardan, sevilmi ve eglenceli bir animasyon.farkli olmalalarina ragmen,tek amac icin bir araya gelebilenlere ve takim olusturabilenlere ithafen.
gelecekten gelen edit:pixar stüdyolarında değil blue sky stüdyolarında yapılmış. geçici rahatsızlıktan ötürü özrü dileriz.
cocabora
ikinci filminde tüm animasyonlara fark attığını düşündüğüm,çoluk cocuk,genç herkese hitab edebilen bir film.ve de cok komik bir filimdir.
türkçe dublaja da dikkat.
carpediem
kesinlikle çok başarılı bir film. türkiye’de gördüğüm en iyi seslendirmelerden birisi yapılmış. kaliteli sanatçılar tarafından seslendirilmiş. türklere özgü deyimler, söyleyişler de katmışlar filme. genelde dublajlı filmlerden çok haz edilmez ama bu film kesinlikle dublajlı izlenmeli. altyazılıya nazaran daha zevkli olacaktır.
strahd
türkçe dublajı çok başarılı olan, hatta orjinal halinden daha çok güldürme potansiyeline sahip olan,kendisi de bir o kadar başarılı olan animasyon.
su hayat bitsede gitsek
yada buzul olarakta anılan su ana kadar sadece bir kere yasanmıs ama periyodik olarak 100000 yılda bir tekrar edecegi soylenen donem.bu donemın olusmasına sebeb olan durumun ne oldugu hakkında hala tartısmalar devam etmektedir.gelecek ki buzul cagı periyodu 5000 yıllık bir sure icerisinde beklenmektedir.eger bu donemde buz denız dibine cokse idi su an insanlık ve yasam olmayacaktı.
igor
-------------------------------------------------------spoiler------------------------------------------------------

- where is the baaabbyyyy?
- there isssss

-------------------------------------------------------spoiler------------------------------------------------------
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol