ian lemmy kilmister

goretomb
motorhead grubunun kurucusu bass gitaris solist ki$idir. ictigi yuksek miktarda viski ve sert purolar sayesinde kendine ozgu bir girtlaga sahip oldugunu soyleyebiliriz.bir motorhead parcasi nerede ne kadar az dinlenilirse dinlenilsin lemmy sayesinde bir motorhead parcasi oldugunu cok rahatlikla anlayabilirsiniz.
agamizdir pa$amiz pirimizdir kendisi ayni zamanda.
goretomb
yarim asri a$mi$ ya$ina ragmen ne performansindan, ne kari kiz hadiselerinden ne de purosundan odun vermemi$ agamiz,pa$amiz daha dogrusu pirimizdir.
bugun bass gitar calan vokal yapan yarim duzine adam lemmy ki$isini yere goge sigdiramazlar, saygilarini sunarlar ki buna allahsal tom angelripper bile dahil.
bu bakimdan yazicagim $ey odur ki kendisi kiiiyymeetttliimisssiss dir ayni zamanda.
reddevil
vücudundaki aşırı su kaybı yüzünden bir ara hastanelik olup,sonra doktor tavsiyesiyle su kaybını önlemek için viskisine buz eklemeyi zor da olsa (!) kabul etmiş harika insan.
tamu
24 aralık 1945 doğumludur. yaşına rağmen bu kadar dinç olmasıyla, ağzından düşürmediği purosu ve vazgeçemediği viskisi ile insanı hayrete düşürür, nasıl hala sağlıklı bir şekilde ayakta durabiliyor bu adam şeklinde sorular sorulmasına yol açar. sesine hasta olunasıdır ayrıca.
k4rt4l
wacken festivalinde bi röportajda kendisine sorulan;"artık sizce de bu işi gençlere bırakmanın zamanı gelmedi mi?" sorusuna;"bu işte benden gencini tanımıyorum." diye cevap vermiş,hatta yok resmen oturtmuş mükemmel insandır kilmister...çok şahane söz yazar.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol